ماسک لب خوابیده Laneige لبهای ترک خورده من را یک شبه درمان کرد: مرور کنید

[ad_1]

وقتی نوبت به ماسک می رسد – برای مو ، صورت ، لب ها ، هر چه – من به دنبال سه چیز کلیدی هستم: آبرسانی ، نتایج ماندگار و یک اثر ساده “نه لعنتی!” اگر ماسکی در بخشهای فوق الذکر تحویل داده شود ، به راحتی می توان گفت که آن را دوست خواهم داشت. (در حقیقت ، این ممکن است فقط بخشی از چرخش هفتگی مراقبت از پوست من یا در صف آرایی در شب خانمها با موضوع آبگرم باشد.) جهنم ، احتمالات بی پایان است.

همه اینها برای گفتن: وقتی که من برای اولین بار دست به دام زدم ماسک خواب لب Laneige – که در اصل یک مرهم لب بسیار غنی در یک ظرف است – من درجا می دانستم که شایسته جایزه بهترین زیبایی سال 2019 است. برای مبتدیان ، بو است والامانند توت های تازه ، که منطقی است که ببیند مملو از عصاره تمشک ، توت فرنگی ، بلوبری و قره قاط است که همه آنها دارای ویتامین C زیادی هستند. این همچنین شامل یک فناوری اختصاصی معروف به “بسته بندی رطوبت” است که به گفته برند به قفل شدن کمک می کند در رطوبت و مواد م inثر موجود در ماسک به طوری که آنها قادرند برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن به لب نفوذ کنند.

صبح که خوابیدم با این ماسک ، لبهایم به نظر می رسید – من تو را بچه نمی کنم – هوس انگیز. آنها نرم ، لطیف ، (اگر می خواهید بوسیدنی هستند) ، و چاق و چله بودند. چه بیشتر: آن خطوط ریز لب که خودم را دوست ندارم کاملاً کمرنگ به نظر می رسند. بنابراین بله ، من نیز یک امتیاز مثبت بزرگ را در نظر می گیرم. برای مثال ، برای استفاده از این ماسک کاملاً نیازی نیست که خواب باشید. به نظر می رسد و احساس زیبایی در زیر رژ لب یا بیش از حد استفاده می شود یا به تنهایی پوشیده می شود. امتیاز دیگر این است که بسیار ضخیم است ، هرچند به نوعی موفق به پایان ناخوشایند نمی شود.

بنابراین اگر به دنبال یک مرهم لب یا روش درمانی جدید برای دادن لب های خود به مقداری TLC جدی هستید ، نمی توانم این ماسک را از Laneige به اندازه کافی توصیه کنم. این مبلغ 20 دلار برای شما پس می دهد که مطمئناً برای یک محصول لب ارزان نیست ، اما کمی طول می کشد تا در طول روز (و شب) با لب خشک خشک شوید. اگر به داشتن لبهای نرم بالش افتخار می کنید ، آن را در اینجا انتخاب کنید.

ماسک خواب Laneige برنده جایزه انتخاب خوانندگان Allure 2020 است. لیست کامل برندگان امسال را اینجا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>