ماسک های صورت LED: نور درمانی LED چه کاری برای پوست انجام می دهد

[ad_1]

در حالی که شروع آن از فضای خارج از فضای داخلی (بله ، واقعاً) آغاز شده است ، درمان با نور LED به سرعت تبدیل به یک درمان محبوب در زمین شده است که در مطب های مشاوران و کلینیک های مراقبت از پوست یافت می شود و مورد علاقه متخصصان پوست ، زیبایی شناسان ، ویرایشگران زیبایی ، و روشنفکران به طور یکسان. با استفاده از نور پر جنب و جوش و فلورسنت ، LED – که مخفف دیود ساطع کننده نور است – به دلیل خواص درمانی ، تسکین دهنده و دگرگون کننده آن روی پوست قهرمانانه است. و به لطف پیشرفت در فن آوری خارج از کلینیک – و همچنین افزایش محبوبیت اخیر در مراقبت از خود ، از جمله زیبایی صورت – علاقه به ماسک های صورت LED که می توانید در خانه استفاده کنید بسیار افزایش یافته است. ما با متخصصان این صنعت در مورد چگونگی تبدیل LED درمانی به افشاگری پرشور صحبت کردیم – و آنچه را که باید خود بدانید قبل از اینکه خود را در زیر نور رنگی قرار دهید ، باید بدانید.

دقیقاً LED چیست؟

دیود ساطع کننده نور (LED) در اصل در دهه 1960 ساخته شد تا ناسا از آن برای کمک به بهبود زخم های فضانوردان در فضا استفاده کند. از آنجا ، تحقیقات به درک حوزه های مربوط به آسیب پذیری عکس و مدولاسیون فتو گسترش یافت. هر دو به نوعی پوست را تغییر می دهند ، اگرچه آسیب دیدگی نوری به دلیل قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش نامرئی به پوست آسیب می رساند ، در حالی که مدولاسیون فوتوبیو – که شامل لیزر درمانی و نور درمانی LED است – از نور قرمز مرئی یا نور مادون قرمز برای تحریک ، التیام یا بازسازی استفاده می کند سلولهای پوست

توجه به این نکته مهم است که LED متفاوت از نور شدید پالس (IPL) و لیزر است که روش دوم نوعی انرژی پر نور از نور متمرکز (در مقابل نور پراکنده) است که باعث ایجاد آسیب کنترل شده به پوست می شود تا باعث بهبودی شود. علاوه بر صدمه نرساندن به پوست ، LED همچنین “انرژی الکتریکی را به نور با رنگهای مختلف تبدیل می کند ، و بنابراین طیفی از نور را به صورت غیر منسجم منتشر می کند ، به این معنی که این یک دستگاه سبک است که نه لیزر ، “دکتر ملیسا لوین ، متخصص پوست و بنیانگذار Entière Dermatology در شهر نیویورک به POPSUGAR گفت.

LED چه کاری برای پوست شما انجام می دهد؟

دکتر یانیس الکساندریدس ، بنیانگذار و مدیر کلینیک 111 هارلی ، گفت: “LED مستقیماً در میتوکندری یا نیروگاه سلول ها با جذب فوتون ها (نور) و تبدیل آن به ATP (نوعی انرژی برای سلول ها) کار می کند.” در لندن. “ATP سپس برای تأمین انرژی تمام فرآیندهای متابولیکی مورد استفاده قرار می گیرد ، DNA ، RNA ، پروتئین ها و سایر محصولات مورد نیاز برای ترمیم پوست را تولید می کند.”

همانطور که در بالا ذکر شد ، LED انرژی را به رنگ های مختلف تبدیل می کند و هر یک از آن رنگ ها به طور متفاوتی روی پوست تأثیر می گذارد. در پوست ، بیشترین مورد مطالعه و پر استفاده ترین نور درمانی LED شامل آبی (407-420 نانومتر) ، زرد (570-590 نانومتر) ، قرمز (630-700 نانومتر) و مادون قرمز (800-1200 نانومتر) است. چراغ LED سبز نیز وجود دارد ، اما در یک ثانیه بیشتر بدانید.

وقتی صحبت از تأثیر آن بر روی پوست می شود ، نور LED آبی بیشترین شواهد را در پشت خود دارد. دکتر لوین گفت: “نور آبی با کار بر روی باکتری های ایجاد کننده آکنه به نام پروپیونی باکتریوم آکنه یا به اختصار ص. آکنه ، بر آکنه تأثیر می گذارد.” “P. acnes یک باکتری طبیعی است که در فولیکول های مو زندگی می کند. وقتی منافذ یا فولیکول مو مسدود شود ، P. acnes رشد کرده و تکثیر می شود و باعث التهاب می شود و این باعث ایجاد جوش ملتهب قرمز می شود.” به گفته دکتر لوین ، P. acnes به طور طبیعی گروهی از پروتئین ها را به نام پورفیرین تولید می کند و هنگامی که این پورفیرین ها نور آبی را جذب می کنند ، باعث از بین رفتن باکتری می شود و اضافه می کند ، وقتی صحبت از درمان های خانگی می شود ، “مطالعات بالینی نشان داده است اثربخشی برای درمان آکنه خفیف تا متوسط ​​… اما من توصیه می کنم داروهای آکنه سنتی خود را همراه با نور درمانی ادامه دهید و با پزشک متخصص پوست خود مدیریت کنید. اگرچه این فناوری به طور قابل توجهی پیشرفت کرده است ، اما بعضی اوقات برای پاکسازی آکنه کافی نیست. ”

نور قرمز احتمالاً محبوب ترین روش درمانی با نور LED است و موثرترین نوع برای تقویت گردش خون و تولید کلاژن محسوب می شود. با نفوذ در پوست عمیق تر از هر نور دیگری ، LED قرمز یک گیرنده خاص برای تحریک میتوکندری در سلول ها ارسال می کند ، که نتایج جوان سازی و ضد التهابی دارد. “نشان داده شده است که نور قرمز باعث افزایش فیبروبلاستها و فاکتورهای رشد فیبروبلاست می شود ، که سلولهای اولیه در پوست هستند که مسئول ساخت آن پروتئین های سالم هستند که پوست شما را نرم و لطیف می کنند ، مانند کلاژن و الاستین. همچنین نشان داده شده است دکتر لوین افزود: “برای افزایش تولید کلاژن و تغییر مقدار آنزیم هایی به نام MMPs (یا متالو پروتئینازها) در پوست که پوست را جوان نگه می دارد.” بسته به نوع چراغ قرمز ، می تواند سلولهای جدید را در ترمیم زخم ترغیب کند (در نهایت باعث کاهش ظاهر زخم می شود) ، دارای اثر ضد التهابی است ، یا به عنوان یک درمان هدفمند برای تحریک کلاژن در درم برای یک چاق و بیشتر عمل می کند. اضافه کاری چهره به ظاهر جوان.

به گفته دکتر لوین ، نور زرد “تصور می شود که تأثیر خود را بر میتوکندری ، بخشی از سلول که مسئول ساخت مولکول هایی به نام ATP است ، که بسته های کوچک انرژی برای سلول ها است” ، اعمال می کند. به همین دلیل و به دلیل داشتن طول موج کم عمق ، نور زرد هم برای اهداف پزشکی و هم برای زیبایی استفاده می شود. دکتر مریم زمانی ، جراح oculoplastic و بنیانگذار MZ Skin به POPSUGAR گفت: “نور زرد به کاهش التهاب ، تقویت کلاژن و تولید الاستین و همچنین بهبود بهینه زخم کمک می کند.”

سرانجام ، چراغ LED سبز وجود دارد که مطالعات نشان داده اند به تسریع بهبود زخم کمک می کند ، با این حال ، برای درک تأثیرات آن بر روی پوست ، تحقیقات بیشتری لازم است. مطابق با مجله نیویورک تایمز، در یک کارآزمایی بالینی بسیار کوچک در مورد نور سبز ، شرکت کنندگان نتایج خود را گزارش کردند و حدود یک سوم معتقد بودند که پس از استفاده از درمان ، لکه های تیره کاهش یافته است ، با این وجود توانایی واقعی هیئت منصفه در مورد چراغ سبز برای درمان رنگ آمیزی Hyperpigmentation هنوز وجود ندارد.

چه تفاوتی بین LED در کلینیک در مقابل LED در خانه وجود دارد

“در خیابان 111 هارلی ما از روشهای مختلفی از LED استفاده می کنیم. این می تواند بعد از جراحی برای کمک به تسریع در بهبودی پس از درمان ، و یا قبل یا بعد از درمان های لیزر یا میکرونیدلینگ برای کاهش قرمزی ، حساسیت و التهاب استفاده شود. ما همچنین دکتر الکساندریدس توضیح داد: “هر زمان که بیمار به آن احتیاج داشته باشد ، آن را در صورتهای سفارشی خود ادغام کنید.”

با این حال ، واقعیت این است که درمان های LED در خانه نمی توانند واقعاً با درمان های استفاده شده در کلینیک مقایسه شوند. “دستگاه های LED در خانه قطعاً مفید هستند اما تفاوت زیادی بین دستگاه های داخلی و اداری وجود دارد. به سادگی ، قدرت!” دکتر لوین با اشاره به این نکته که دستگاههای LED فروخته شده به مصرف کنندگان از نظر طول موج و چگالی توان به اندازه دستگاههایی که در مطب توسط متخصص پوست استفاده می شود قوی نیستند. به همین دلیل است که ، برای دیدن نتایج ، باید مرتباً از این وسایل خانه استفاده کنید (گاهی روزانه ، گاهی سه بار در هفته ، بسته به دستورالعمل ها) و هر بار بین 6-20 دقیقه (دوباره بسته به دستگاه – اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل ها را با دقت بخوانید!).

همچنین اطمینان از ایمن بودن دستگاهی که در آن سرمایه گذاری می کنید بسیار مهم است. در صورت انتخاب ماسک یا ابزار LED در خانه ، دکتر لوین تأکید کرد که مهم است که با متخصص پوست مشورت کنید تا سازگاری دستگاه با پوست ، کیفیت دستگاه و تولید طول موج را ارزیابی کند. یک نشانگر خوب این است که بررسی کنید دستگاه توسط سازمان غذا و دارو در ایالات متحده تأیید شده است (اگر در آمریکا نیز فروخته شود).

دکتر Ifeoma Ejikeme ، بنیانگذار و مدیر پزشکی کلینیک پزشکی Adonia در لندن ، گفت: برای رنگ های تیره پوست ، به خصوص ، “LED می تواند برای انواع پوست و برای پوست های تیره مفید باشد ، برای درمان آکنه و به عنوان تقویت کننده کلاژن مفید است.” . اگرچه ، وقتی صحبت از روش های درمانی نور آبی می شود ، بسیار احتیاط کرده و با یک متخصص پوست مشورت کنید. دکتر Ejikeme اضافه کرد: “در نور تیره پوست باید به مراقبت و توجه نیاز داشت زیرا تنظیمات دستگاه باید تغییر داده شود تا خطر فعال شدن سلولهای تولید کننده رنگدانه کاهش یابد ، و باعث افزایش رنگدانه شود.”

در بحث درمان پوست شما قطعاً نوید زیادی در نور درمانی LED داده شده است. توجه به این نکته مهم است که نه تنها هنوز باید درمورد موضوع تحقیقاتی انجام شود ، بلکه فقط به این دلیل که آینده نگرانه و با فناوری پیشرفته به نظر می رسد ، مانند هر روش درمانی باعث تغییر جادویی و بدون زحمت پوست شما نمی شود. دکتر لوین در جمع بندی گفت: “من فکر می کنم مردم فکر می کنند که نور LED برای همه درمان می شود ، به خصوص در مورد آکنه.” “این را بخاطر داشته باشید که یک برنامه معمول برای مراقبت از پوست است و در صورت لزوم ، داروهای تجویز شده با متخصص پوست خود را به خاطر می آورید.”

برای بررسی ماسک ها و دستگاه های LED مورد علاقه در خانه ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>