مانتو مروارید Simone Rocha Nicola Coughlan در هفته مد

[ad_1]

این پالت رنگی پاستلی معمولی نیست که ما عادت کرده ایم از Penelope Featherington ببینیم ، اما در خارج از صفحه ، Nicola Coughlan بیانیه می دهد. در آخرین روز هفته مد لندن ، 34 ساله بریجتون خانم بازیگر حساب رسمی اینستاگرام هفته مد لندن را به دست گرفت جایی که کت زیبایی از کرم رنگ سیمون روچا را پوشیده بود. کت گردن اسکوپ تزئین شده SS21 Canvas دارای آستین های بادکنکی است و با جزئیات مروارید و عناصر براق تزئین شده است. او روزانه توسط Aimée Croysdill مدل داده شد ، اما شکی نیست که سبک دو سینه باعث افتخار مادام دلاکروا است.

ما باید این واقعیت را تحسین کنیم که نیکولا گفت او ظهر امروز کت خیره کننده را برای لذت بردن از یک فنجان قهوه برداشت زیرا “از ریختن وحشت دارد.” قابل تعویض! عکسهایی از نیکولا را که در گروه مد سیما روچا در هفته مد لندن پیش رو است ، ببینید و سبکهای نمایش طراح را اینجا ببینید ، که به گفته نیکولا “احساس پانک می کرد اما زنانه بود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>