مانیکور دوگانه فرانسوی سیمون بیلس در المپیک توکیو

[ad_1]

سیمون بیلز پس از بازگشت به المپیک توکیو برای شرکت در فینال تیر در 3 آگوست ، مدال برنز را از آن خود کرد و در حالی که روال حماسی او چیزی است که بدیهی است در اینجا بیشترین توجه را دارد ، یک جزئیات کوچک نیز وجود داشت که ما نمی توانیم از آن جلوگیری کنیم تماس بگیرید: هنر ناخن او با موضوع المپیک. ژیمناست در این مسابقه با طراحی مانیکور فرانسوی دوگانه با نوک سفید سنتی که روی هر انگشت با قرمز ، زرد ، آبی ، سبز و مشکی مشخص شده بود – با نام پنج رنگی که در لوگوی المپیک مشخص شده بود – شرکت کرد.

بیلز یکی از بسیاری از ورزشکارانی است که آزادانه خود را در المپیک با مدل موهای رنگارنگ ، آرایش و هنر ناخن نشان داده است. به عنوان مثال ، هم تیمی او سونیسا لی ، مدال طلا را در مسابقات ژیمناستیک هنری همه جانبه هفته گذشته با ناخن های اکریلیک که با نشان المپیک نقاشی شده بود ، به دست آورد. . . در صورتی که به مدرک بیشتری نیاز داشته باشیم مبنی بر اینکه ممکن است به عنوان یک المپیکی جدی گرفته شویم (و پیروز شویم) حتی اگر شما از ظاهر زیبا و جسورانه استفاده کنید.

نگاهی دقیق تر به مانیکور بیلز بی ارزش پیش رو بیاندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>