مانیکور طلای بیانسه روی دستکش هایش | جوایز گرمی 2021

[ad_1]

هنرمندان در شصت و سومین دوره جوایز سالانه گرمی از زیبایی های چشمگیری برخوردار شدند ، اما بیانسه جایزه بهترین لحظه مانیکور را در قلب ما می گیرد. هنگام حضور در مراسم اهدای جوایز روز یکشنبه ، بیانسه از یک لباس چرمی اسکیاپارلی با دستکش های داخلی استفاده کرد که باعث شد او تجسم گلم قدیمی هالیوود باشد – با پیچ و تاب. خواننده “Black Parade” با افزودن مانیکور طلای درخشان ، نگاه را به سال 2021 بازگرداند بر فراز دستکشهای خنده دار او ، و این نگاهی است که ما در طول ماه فکر خواهیم کرد.

با استفاده از ترفندی که توسط درگ کوئینز ایجاد شده است ، به نظر می رسد که دستکش ها با ناخن های طلایی درست در داخل ساخته شده اند ، و به راحتی می توان یک ظاهر زیبا و ناخن را بدون از بین بردن درام سبک پوشیدن همزمان دستکش های تا شانه ، از بین برد. نگاهی دقیق تر به ناخن های براق کننده بیانسه در اینجا ، و نگاهی به برخی از مانیکورهای مشهور محبوب ما از سال 2021 تاکنون بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>