مانیکور فرانسوی “عمیق” آریانا گراند برای عروسی او

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 26 ژانویه: آریانا گراند در شصت و دومین دوره جوایز سالانه GRAMMY در استاپلز سنتر در 26 ژانویه 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا حضور یافت.  (عکس از استیو گرانیتس / WireImage)منبع تصویر: گتی / استیو گرانیتس

برای ما غیرممکن است که تنها یک عنصر از عروسی صمیمی آریانا گراند با دالتون گومز با بنگاه املاک و مستغلات را به عنوان مورد علاقه مطلق خود انتخاب کنیم. هر قسمت ، از لباسش گرفته تا موهایش گرفته تا آرایش ، کمال محض بود. اما یک جزئیات پنهان وجود دارد که ممکن است در نگاه اول در عکس های عروسی از دست داده باشید اما هنوز هم شایسته توجه کامل است: مانیکور “عمیق” فرانسوی او.

گراند که در تاریخ 15 مه توسط تیم پر زرق و برق خود احاطه شده بود ، با الهام از آدری هپبورن ، کلاسیک با دم اسبی نیمه بلند و فرهای پرش توسط Josh Liu ، آرایشگر مشهور ، و خط چشم بالدار و استخوان های گونه مجسمه سازی شده توسط Ash K Holm ، آرایشگر مشهور ، دنبال یک ظاهر کلاسیک شد. ناخن های گراند برای مطابقت با لباس سفید بدون بند ابریشمی ، طرحی عمیق از رنگ های لاک ناخن سفید و خنثی داشت.

هنر ناخن نوعی پیچ و تاب مدرن در مانیکور کلاسیک فرانسوی است ، جایی که نوک آن از اواسط ناخن شروع می شود و مورد علاقه گراند است. او بارها و بارها ظاهر را پوشیده است ، مانند زمانی که برای اولین بار با گومز نامزد کرد.

نگاهی بیندازید به مانیکور عروس گراند در عکس های گرفته شده توسط عکاس استفان کوهلی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>