مانیکور مجلسی نیکی میناژ در لوگوهای طراح پوشانده شده است

[ad_1]

اگر می توانید آن را در خواب ببینید (و هزینه آن را بپردازید) ، یک ناخن کار می تواند آن را انجام دهد. چه نکات شعله ای باشد ، چه موج های ژله ای ، چه پروانه های زیبا ، مانیکورها این کار را انجام می دهند. افراد مشهور طرفداران زیادی از پوشیدن لوگوهای طراح بر روی ناخن های بلند دارند-برای مثال بیلی ایلیش را که بیش از یک بار ناخن های گوچی بر تن کرده است-و نیکی میناژ از این قاعده مستثنی نیست اما برخلاف ایلیش ، میناژ در بازی مورد علاقه خود نیست. مانیکور جدید او اساساً خیابان مدیسون در 10 بوم کوچک درخشان است.

دیروز دوشنبه شب ، میناژ ویدئویی را به اشتراک گذاشت که به ما اجازه می دهد جدیدترین مجموعه خود را بشناسیم-یک مانی کاملاً خیره کننده که از کریستال های مات ، برگ طلا و حتی یک پروانه صورتی سه بعدی پوشیده شده است. اما جزئیات برجسته واقعی انواع لوگوهای طراح در سراسر شاهکار است.

با نگاهی دقیق به مانیکور میناژ لوگوهای Dior ، Chanel و Louis Vuitton روی انگشت وسط او نمایان می شود. و ناخن انگشتری او کاملاً با الگوی بزرگتر و طلایی لوئیس ویتون روی یک میخ شفاف و شفاف و بلند بلند پوشانده شده است. انگشت شست او بسیار چشمگیر است: روی ناخنی که تقریباً کاملاً از کریستال پر شده است ، ناخن کار Junkie4Nailz جایی برای لوگوی Fendi ، جذابیت شماره 5 Chanel و لوگوی Chanel ایجاد کرد. تناسب با توجه به میناژ ، مدل کردن مانیکور جلوی صندلی Chanel ساتن است.

جذابیت برای اطلاع از جزئیات مانیکور با هنرمند تماس گرفت ، اما ما هنوز چیزی نشنیده ایم ، احتمالاً به این دلیل که او بسیار دوست دارد و فریاد زیادی می زند ، از جمله از طرف خود میناژ. Junkie4Nailz با قدردانی از استوری های خود در اینستاگرام ، “من در هتل خود گریه می کنم مثل همه بچه ها. من هرگز گریه نمی کنم. من قدر همه عشق را می دانم. این موضوع آنقدر قلبم را لمس می کند که حتی نمی توانم توضیح دهم. من هنوز نمی توانم باور کنم که فرصتی برای انجام این کار داشتم. من شما را دوست دارم و از شما بسیار قدردانی می کنم. این بزرگترین کاری است که من انجام داده ام.nickiminaj من از این فرصت قدردانی می کنم ، از سخنان شما قدردانی می کنم ، از همه چیز قدردانی می کنم. “

این باعث شد میناژ این کلمات را در داستانهای شخصی خود به اشتراک بگذارد و پاسخ دهد: “تو کار بزرگی کردی ، مامان. ممنون که سر زدی.”

ما احساس می کنیم که در آثار سلفی مانیکور افراد مشهور ، کارهای بیشتری از این هنرمند خواهیم دید.


اطلاعات بیشتر در مورد مانیکور:


اکنون تمام روش های حذف لاک ناخن را بررسی کنید:

Allure on را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستانهای زیبایی روزانه که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>