مانیکور ناسازگار با آب نبات Megan Thee Stallion را ببینید

[ad_1]

مگان The Stallion فقط عکسی از جدیدترین طراحی حماسی خود را در زمینه طراحی ناخن به اشتراک گذاشته است و این یکی به نظر می رسد عجیب ترین مجموعه او باشد. به عنوان بخشی از سریال غیررسمی “جدید $ et” خود در اینستاگرام ، خواننده رپ با مانیکور ژله ای با رنگ پاستل و با موضوع آب نبات که طرح جسورانه ای متفاوت روی هر ناخن دارد ، کار را تغییر داد. یک ناخن دارای یک پایه پر زرق و برق است که کلمه “قند” را با حروف زرد نوشته شده است ، دیگری ناخن دارای طرح قلب چهارخانه صورتی ، بنفش و زرد است ، در حالی که تعدادی دیگر با تزئینات گل و شکل قلب تزئین شده اند. او هنرمند ناخن خود را در عکس برچسب گذاری نکرد ، اما اگر مجبور به حدس زدن بودیم ، می گوییم این کار احتمالاً کار ناخن کار کوکا میشل است.

مشخص نیست که خواننده رپ برای چه مناسبتی مجموعه جدید انحطاطی را تهیه کرده است ، اما با توجه به اینکه او به طور رسمی با وقفه خود تمام شده است ، چیزی به ما می گوید که ممکن است برای یک فیلمبرداری یا عکسبرداری آینده باشد. در هر صورت ، ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم او چگونه خودش را از گزینه بعدی برتری می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>