مانیکور نامناسب هری استایلز در جوایز گرمی 2021


لس آنجلس ، کالیفرنیا - 14 مارس: هری استایلز در 63 مارس سالانه GRAMMY در مرکز همایش های لس آنجلس در 14 مارس 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از کوین وینتر / گتی ایماژ برای آکادمی ضبط)

هری استایلز یکشنبه شب گرمی ها را با اجرای آهنگ محبوب خود ، “قند هندوانه” شروع کرد و حتی اگر ما فرض شده برای اینکه در موسیقی تمرکز کنیم ، به نوعی خود را در مانیکور او ثابت کردیم. خواننده منبع پیوسته ای برای حسادت ناخن برای ما است – او یک بار در هنگام حضور در یک مانی “Skittles” پوشید شنبه شب زنده و آن را با برخی از هنرهای ناخن با الهام از میوه به عنوان سر اشاره به بزرگترین آهنگ های موفق خود ، گذشته و حال ، دنبال کرد.

بعد از کمی سکوت (بخوانید: بی شرمانه در یک عکس بزرگنمایی کنید) ، متوجه شدیم که این بار او صحنه را پوشید و ظاهراً یک مانیکور نامناسب با لهستانی نقره ای براق و لاک سیاه بر روی انگشتان متناوب ظاهر کرد. طبق یک داستان اینستاگرام ، به نظر می رسد که هنر ناخن او توسط هنرمند مشهور ناخن سازی ، بریتنی توکیو ، که همچنین با مشتریانی مانند بیانسه ، ریکو نستی و کشا نیز کار کرده است ، انجام شده است.

نگاهی دیگر به مانیکور استایلز پیش رو بیندازید.

لس آنجلس ، کالیفرنیا ، یکشنبه ، 14 مارس 2021 - هری استایلز جایزه بهترین اجرای انفرادی را در 63 امین جایزه گرمی خارج از مرکز استپلز دریافت کرد.  (رابرت گوتیه / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>