مانیکور Global Citizen Vax سلنا گومز


چشمک بزنید و شاید شما از مانیکور شیک سلنا گومز در طول Global Citizen غافل شده باشید VAX Live: کنسرتی برای اتحاد دوباره جهان رویداد 8 مه ، اما ما قول می دهیم ، ارزش توجه به آن را دارد. روز شنبه ، گومز میزبان پخش تلویزیونی بود که در آن چهره های مشهوری مانند جنیفر لوپز ، پرنس هری ، مگان مارکل و غیره حضور داشتند. برای چنین مناسبتی ، بازیگر برای همراهی لباس سیاه و سفید ویکتور گلومود به ناخن های براق نیاز داشت. خوشبختانه ، هنرمند ناخن کار تام باچیک می دانست دقیقاً چه عواملی مفید است.

باچیک ناخن های گومز را برای شب به عنوان “پیچ و تاب فرانسوی با Flipside” نامید ، که در واقع یک مانیکور فرانسوی معکوس با رنگ پنهان در زیر است. او برای تعجب جسورانه از Alpine Snow و Black Onyx OPI با Big Apple Red در پایین استفاده کرد. آیا کسی پاشنه قرمز قرمز Christian Louboutin دارد؟ این یک سبک کلاسیک است ، چه روی پاشنه باشد یا روی ناخن شما. از نزدیک به مانیکور موجود در عکس های پیش رو نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>