ماکارونی فتا پخته شده ویروسی خوب نیست

[ad_1]

با توجه به اینکه فتا پنیر مورد علاقه دوست پسر من است ، فقط یک ویدیوی TikTok طول کشید تا من را متقاعد کند که ماکارونی با گوجه فرنگی و فتا پخته شده غذای خوشمزه آینده ما خواهد بود. “چرا من هرگز به پخت فتا فکر نکرده ام؟” من خودم را متعجب کردم که بلافاصله به فروشگاه مواد غذایی عزیمت کردم. من می توانستم ماکارونی و پنیر فتا درست کنم ، می توانم آن را روی سیب زمینی های پوسته پوسته شده قرار دهم ، احتمالات کاملاً بی پایان بودند – حداقل وقتی به خواص ذوب شدن فتا اعتماد کردم این همان چیزی بود که فکر کردم

فتا پخته شده خمیری و ریز است ، زیرا در واقع ذوب نمی شود و به توده های نمکی کمی نرم تبدیل می شود.

به دلیل TikTok که من مشاهده کردم ویروسی شد (اما TBH ، مطمئناً لیاقت آن را نداشت) ، راهرو فروشگاه مواد غذایی عملا از Feta پاک شد زیرا هر کسی که می شناختم می خواست این روند ماکارونی را امتحان کند ، و تنها چیزی که باقی مانده بود نوع پر سر و صدا در یک ظرف کوچک و یک بلوک بزرگ به اندازه رستوران. فهمیدم ، چرا که نه ، ما می خواهیم روزها فتا بپزیم! با ذوق و شوق ، من یک غول پیکر را در سبد خریدم جمع کردم ، جایی که باید مواد لازم برای شام بیش از حد را که به جای آن درست می کردم ، اضافه می کردم.

به محض اینکه به خانه رسیدم ، قبل از رفتن به سمت فر ، ماهرانه ماهرانه را آماده کردم. گوجه فرنگی ، سیر ، روغن زیتون ، ادویه ها و ستاره نمایش ، یک تکه بزرگ پنیر فتا ، در آن حضور داشتند. زیبا بود . . . تا اینکه 30 دقیقه بعد از فر بیرون آمد. این زمانی بود که من شروع به مخلوط کردن – و gagging کردم (متأسفم ، اما شما شایسته دانستن حقیقت هستید!).

اولین هشدار من باید این بود که فتا پخته شده با گوجه فرنگی ، رنگ و بافت آن چیزی است که تصور می کنم اگر بخواهید Kool-Aid را با سس مایونز و پنیر کوجت ترکیب کنید ، به نظر می رسد. فکر می کنید می توانید از آن عبور کنید؟ من هم یک بار این کار را کردم و سخت اشتباه کردم. “سس” پخته شده فتا در هیچ کجای کرمی مانند فیلم ها به نظر نمی رسد. بله ، بعضی از سس ها کمی چسبناک هستند ، اما این یکی سیب زمینی له شده با چند توده چسبناک یا حتی چغندر بلغور جو دوسر نیست. نه ، فتا پخته شده خمیری و ریز است ، زیرا در واقع ذوب نمی شود ، فقط به توده های نمک کمی نرم تر تبدیل می شود. می توانید سعی کنید آن را با هم مخلوط کنید و به آن سس پنیر بنامید ، اما باز هم طعم آن چیزی شبیه به آن نخواهد بود. قبل از این دستورالعمل ، من در حین خوردن آن هرگز دلمه پنیر در دهانم نبودم و با اطمینان کامل می توانم بگویم که هرگز نمی خواهم آن را دوباره تجربه کنم.

اگر تصمیم دارید اعتقاد داشته باشید که عطر و طعم بافت را تشکیل می دهد ، من متنفرم که کسی را برای شما خرد کند که ممکن است * مشکلی در جوانه های چشایی و بینی شما ایجاد کند. من همیشه فکر می کردم چیزهای کوچک راشل از چه چیزی است دوستان طعم و مزه ای پس از آنکه باعث شد راس به بیرون کشیدن ، “طعم آن مانند پا است!” ، مزه کرد و با کمال تأسف ، سرانجام این کار را کردم (متاسفم ، راچ).

آن قطعه عظیم فتا ، البته هنوز در یخچال ما نشسته است ، جایی که به طور حتم تا زمانی که از آسیب ناشی از فتا پخته شده خود بهبود پیدا نکنم ، در آنجا می ماند. حتی اگر آن را برای همیشه در آنجا بگذارم ، احتمالاً در یک آخرالزمان هسته ای زنده می ماند و هنوز هم ذوب نشده باقی می ماند. اگر سس جویدنی در کوچه شما قرار دارد ، به هر حال ، پخت فتا خود را همراه با کل اینترنت ادامه دهید ، اما آنهایی که واقعی هستند می دانند که این پنیر هرگز قرار نبود در فر قرار گیرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>