مایا جاما و بن سیمونز اولین بازی عمومی در ویمبلدون

[ad_1]

ما نمی دانیم که در مورد ویمبلدون چیست ، اما افراد مشهور امسال از مسابقات معتبر تنیس به عنوان محلی برای اولین بار در روابط جدید خود استفاده می کنند. در آخر هفته ، فیبی داینور و پیت دیویدسون اولین حضور عمومی خود را به عنوان یک زن و شوهر انجام دادند و روز دوشنبه ، مایا جاما ، مجری و بن سیمونز ، بازیکن NBA تقریباً رابطه دوستیابی خود را تأیید کردند. پس از شرکت در یک ناهار شیک قبل از تنیس ، در طول مسابقات روز ، این دو نفر در حالی که در یک سکوی خنده بودند و در سکوها دنج بودند ، مشاهده شدند.

تاکنون ، جاما و سیمونز هنوز رابطه را تأیید نکرده بودند ، هر دو رابطه را در رسانه های اجتماعی کاملا خصوصی نگه داشتند. جاما در روز واقعه تعدادی داستان شیرین ارسال کرد ، اما به نظر نمی رسید سیمونز در واضح ترین دیدگاه باشد. اگر سیمونز برای شما آشنا به نظر می رسد ، به این دلیل است که این ستاره 24 ساله با کندال جنر نیز رابطه برقرار کرده است ، رابطه آنها که دوباره در سال 2020 به پایان رسیده است. برای جاما ، سیمونز به نظر می رسد اولین کسی است که او از زمانی که رابطه او با خواننده رپ استورمزی در سال 2019 پایان یافت ، به طور عمومی قرار گذاشت.

تصاویر جاما و سیمونز در ویمبلدون را در زیر ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>