مایلی سایرس درباره 4 سالگرد “مالیبو” پست گذاشت

[ad_1]

“اما من در كنار تو ، آسمان بسیار آبی در مالیبوووو هستم.

مایلی سایرس “Malibu” آخرین آهنگ صاف تابستانی در سال 2017 بود ، و اکنون ، او در مورد میزان شعر امروز برای او تأمل می کند. در چهار سالگی انتشار روز سه شنبه ، کوروش ویدئویی از ضبط این آهنگ را در استودیوی خانه خود – بله ، در مالیبو – با پیامی در مورد سابقش ، لیام همسورث ، به اشتراک گذاشت.

“امروز 4 سالگرد سالگرد مالیبو است. ترانه ای درباره مکانی و شخصی که در آن زمان من آن را بسیار دوست داشتم. این عشق متقابلاً فراتر از آنچه می توانم در اینجا توصیف کنم با آزادی و فرار بود. من آن خانه را بهمراه بسیاری دیگر در 2018. این یک فیلم از من است که آن را در استودیوی خانه ام می نویسم. wrote 💕 🦢 ، “او نوشت.

این ترانه و موزیک ویدیوی همراهش نگاه زیبایی به رابطه کوروش با همسر سابقش و زندگی مشترک آنها در ساحل بود. پس از اولین جلسه در مجموعه آخرین آهنگ در سال 2009 ، کوروش و همسورث به مدت 10 سال با یکدیگر در ارتباط بودند. آنها در ژانویه 2016 نامزد شدند و پس از تخریب خانه مالیبو در آتش سوزی وولسی در همان سال ، در دسامبر 2018 ازدواج کردند. هفت ماه بعد از عروسی آنها هر دو تأیید کردند که از هم جدا شده اند. کوروش علیرغم جدایی ، با عشق و علاقه زیاد در رابطه و زندگی مشترک آنها تأمل کرده است.

ضبط ویدیوی خانگی این آهنگ را در بالا مشاهده کنید و سپس موسیقی ویدئوی “Malibu” را در آینده بررسی کنید تا یادآوری کند که هنوز این آهنگ فوق العاده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=8j9zMok6two

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>