مایلی سایرس در مورد شباهت های بین عطر و موسیقی

[ad_1]

برای مایلی سایرس ، ساختن یک عطر نیاز به همان میزان پیچیدگی و جزئیات دارد که نوشتن یک آهنگ. این توضیح می دهد که قلب های پلاستیکی جدیدترین پروژه خواننده به عنوان چهره رایحه جدید گوچی Flora Gorgeous Gardenia ، که او همچنین آهنگی را برای کمپین ضبط کرد.

Flora Gorgeous Gardenia (115 دلار) رایحه ای ملایم از گل است که گوچی رسماً در 28 جولای عرضه کرد. این عکس توسط پترا کالینز عکاس گرفته شده است ، تصاویر کمپین این عطر دارای یک زیبایی درخشان و یکپارچهسازی با سیستمعامل هستند و ویدئوی رسمی الهام گرفته از انیمه آن توسط یک موسیقی شاد و خوش صدا ساخته شده است. لحن خوش بینانه کوروش ضبط شده برای مطابقت با فضای کلی.

کوروش گفت: “من عاشق انتخاب و ضبط آهنگ برای این کار بودم.” “این به من این امکان را داد که یک عنصر موسیقی را به گونه ای تنظیم کنم که به خوبی با پیام های این کمپین مطابقت داشته باشد.”

کوروش هنگام بحث در مورد پروژه ، شباهت های بین ترانه سرایی و ایجاد یک عطر را توضیح داد و توضیح داد که هر یک نیاز به کار سخت و تمرکز دارد. او می گوید: “من فکر می کنم روند برای هر دو آنها شامل آزمایش و خطای زیادی است ، غریزه زیادی در دانستن آنچه که شما سعی در ایجاد آن دارید و نتیجه نهایی که به آن اعتقاد دارید ، شامل می شود.” “و این ترکیبی از لایه ها و مواد است که منجر به یک نتیجه منسجم و زیبا در انتهای آن می شود.”

از نظر کوروش ، فلورا گاردنیس زرق و برق دار تجسم بیان خود و خوش بینی است ، دو مورد که بازتاب رابطه او با زیبایی در کل است. وی گفت: “برای من ، زیبایی اطمینان از این است که من احساس می کنم بهترین نسخه از درون و بیرون خودم هستم.” “زیبایی بیرونی برای من از درون شروع می شود. ابتدا باید از درون احساس زیبایی کنید.”

برای مشاهده تصاویر بیشتر از کمپین Gucci Flora Gorgeous Gardenia به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>