مایلی سایرس در Lollapalooza 2021 از Minishorts و Gucci استفاده می کند

[ad_1]

مایلی سایرس با اجرای زنده در Lollapalooza در شیکاگو ، Gucci را برای لباس اصلی خود روی صحنه در جشنواره موسیقی انتخاب کرد. مایلی از زمانی که به عنوان موز و چهره جدید عطر Flora Gorgeous Gardenia معرفی شد ، روابط تنگاتنگی با این برند مستقر در میلان داشت. پس از همکاری با تیم صاحب سبک خود برای آماده کردن یک کمد لباس گوچی برای کنسرت رایگان پراید خود ، که در ماه ژوئن پخش شد ، این لباس نمای قرمز رنگ و دنباله دار با الهام از دهه 70 با زیپ جلو ، یقه و کمربند آرم GG در مرکز قرار گرفت.

مایلی آن را با چکمه هایی با روکش کریستال و پلت فرم که باعث افتخار دختران اسپایس می شود ، گوشواره های حلقه ای و گردنبندهای لایه ای برای خواندن تربیت کرد. قلب های پلاستیکی بازدیدهایی مانند “Angels Like You” ، “Midnight Sky” و “Crawling Night” (بله ، بیلی ایدول به بدن او پیوست) ، به علاوه جم های قدیمی تر مانند “Wrecking Ball” ، “7 Things” و “The Climb”. قبل از نمایش ، مایلی ست خود را با شلوار گرم راه راه اسپرت و یک تی شرت روی هالستون تمرین کرد و در پشت صحنه برای عکاس خود ویجات موهیندرا ژست گرفت. پیش از این ، می توانید آلبوم کامل او را با اولین لباس خود (همراه چند توله سگ شایان ستایش) مشاهده کنید ، سپس عکس های لحظه ای از لحظه گوچی او را ببینید که مطمئناً یکی از کتابهای تابستان امسال است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>