مایلی سایرس ستارگان در فیلم کوتاه برای کمپین آریا گوچی

[ad_1]

مایلی سایرس واقعاً زوایای خود را می داند ، خواه در حال عکس گرفتن روی فرش قرمز باشد ، یا در حال فیلمبرداری یک موزیک ویدیو ، یا در این حالت ، در چمن های کمپین گوچی دراز بکشد. آریا ، خواننده “زندانی” در یک کوتاه به کارگردانی خود که برای راه اندازی مجموعه جدید گوچی در 14 آوریل ایجاد شده بود ، هنگامی که شیرینی های شیرینی را پرت می کرد ، سگهای خود را نوازش می کرد و در حیاط خانه خود غلت می زد ، شخصیت بازیگوش او می درخشید ، سعادتمندانه به نظر می رسید از طریق کلیپ طولانی یک دقیقه ای. هنگامی که لبخند مسری او را پشت سر می گذارید ، متوجه خواهید شد که کت و شلوار زیبایی را که پوشیده است ، نشان می دهد که برای لباس پوشیدن به لباسهای نه چندان به یک نمایش مد مهمانی یا مهمانی جذاب نیاز ندارید.

مایلی برای اولین بار در جدیدترین مجموعه مدیر خلاق الساندرو میشله ، ژاکت پوشیده از آرم به رنگ سبز روشن و شلوار کمر بلند متناسب با آن را پوشید و آن را با یک بلوز سفید ترد ست کرد. و البته ، ما نمی توانیم لوازم جانبی را فراموش کنیم – مایلی یک جفت عینک آفتابی بزرگ ، گوه های پلت فرم نقره ای و جوراب های سبز را برای مطابقت انتخاب کرد.

سرنا ویلیامز ، جارد لتو ، لو دویلون و کریس لی نیز در جشن اولین حضور آتی به مایلی پیوستند و به نمای کلی دعوت از نمایش 100 سالگرد گوچی اشاره کردند. از کوتاه مایلی و همچنین سایر تبلیغات پیش رو را از نزدیک مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>