مایلی سایروس بخاطر ایستادگی در کنار شما از گوچی استفاده می کند

[ad_1]

مایلی سایرس با برگزاری کنسرت پراید در پیکاک در تاریخ 25 ژوئن به ما برکت خواهد داد و صادقانه بگویم ، هیچ کس بهتر نیست که لباس میزبان را بپوشاند. این ستاره قبلاً قطعه هایی از این رویداد را بنام Stand By You در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که شامل یک مقدمه جادویی می شود: ” او میکروفون می گوید: “ایما در گوچی باشد.” از آنجایی که مایلی به تازگی به عنوان چهره جدید عطر گوچی اعلام شد ، ما تصور می کنیم این آغاز همکاری طولانی مدت با خانه مد میلان است (نه اینکه او قبلاً از طرح های الساندرو میشل استفاده نکرده باشد).

اما لباس های رنگارنگ با آن دامن پولک دوزی که شما او را می بینید خاتمه نمی یابد. تیزر را تماشا کنید ، و همچنین در کنار مهمانان ویژه (برادران آزبورن ، میکی گویتون ، شهر کوچک بزرگ ، مارن موریس ، و Orville Peck همه در آنجا خواهند بود!) با پوشیدن پرهای Giambattista Valli ، مینی لباس صورتی گرم ، سنگ قیمتی ، ست دامن دوخته شده ، لباس بدنه بدلیجات و موارد دیگر. به عبارت دیگر ، لباس ها سحر و جادویی را نشان می دهند که جامعه LGBTQIA + و تمام نمایندگی هایی است که می توانیم به جهان خود ارائه دهیم.

در حالی که این نمایش در سالن تاریخی Ryman Auditorium در نشویل فیلمبرداری شده بود ، می توانید برای لذت بردن از پراید از طریق موسیقی ، آن را از هر کجا تماشا کنید. با قول مایلی برای پوشش هنرمندانی مانند مدونا ، ABBA ، Cyndi Lauper و پت بناتار ، حدس می زنیم شما بخواهید یکی از اولین کسانی باشید که شاهد اجرای دیگری به اندازه “قلب شیشه” هستید. برای یک لحظه نمادین آنجا را ببینید و برای دیدن آنچه در این مدت از بخش کمد لباس انتظار دارید ، بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>