مایو های یک پارچه سکسی برای خرید تابستان 2021

[ad_1]

لباس شنای یک تکه قرمز رنگ پاملا اندرسون از ساعت مچی همچنان لباس سیاه کوچک لباس شنا است. و گرچه لباس شنای پا بلند یک انتخاب سکسی و پیچیده برای ساحل دریا است ، ما همچنین قدردانی می کنیم که به ما کمک می کند بعد از یک سال زندگی در کمربندهای کشسان ، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم.

برای فصل تابستان 2021 ، مارک های لباس شنای مورد علاقه ما ساخت پایدار و متعلق به خود هستند. Kai Collective ، توسط کارآفرین بریتانیایی Fisayo Longe راه اندازی شد و مورد علاقه او قرار گرفت ممکن است شما را نابود کنم ستاره Michaela Coel ، جالب ترین لباس های تابستان را در چاپ های نام تجاری ایجاد می کند. ما همچنین عاشق مارک های محبوب مشهور مانند Heart of Sun ، Frankies Bikinis و Hunza G هستیم که اغلب توسط بلا حدید ، نائومی اوزاکا و کایلی جنر استفاده می شوند. برای گزینه های پایدار ، ما پیشنهاد می کنیم برای لباس های متناسب با اندازه که تا UK22 ، اصلاحات برای قطعات کلاسیک تر و RIXO برای چاپ های رنگارنگ و پر جنب و جوش با نام تجاری Weekday بررسی کنید.

به خواندن بهترین لباس های شنای یک تکه برای خرید هم اکنون ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>