مایکل بی. جوردن به لوری هاروی هرمس سهام برای روز V هدیه داد

[ad_1]

مایکل بی جوردن مطمئناً می داند که چگونه برای دوست دخترش ، لوری هاروی ، هدیه انتخاب کند. این جفت از ماه ژانویه با هم ملاقات می کنند و ما از طریق اینستاگرام نگاهی به روابط آنها می اندازیم. پلنگ سیاه بازیگر دوست دختر خود را برای اولین روز ولنتاین خود همراه با یک هدیه قدیمی و منظم از هرمس ، اما هدیه ای که ممکن است در طول سالها ارزشش افزایش یابد ، خراب کرد. مایکل به جای دستیابی به کیسه ای از مارک تجاری لوکس ، با خرید سهام برچسب مد لوکس به نام هاروی ، تعهد خود را نسبت به لوری نشان داد.

بله درست است. در پایان شام خصوصی روز عاشقانه این زوج که مایکل یک آکواریوم کامل برای آن رزرو کرد ، این بازیگر برگ دوست دختر خود را به او داد. هاروی این عکس را زیر عنوان این عکس نوشت: “بهترین هدیه تاکنون … کودک برای من سهام در هرمس خریداری کرده است.” باهوش و عاشقانه کسب و کار؟ چه کسی بیشتر می تواند بخواهد؟ نگاهی دقیق تر به هدیه پیش رو بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>