مایکل جردن آخرین تبادل متن با کوبی برایانت را فاش کرد

[ad_1]

شیکاگو ، ایالات متحده: لیکرز لس آنجلس از کوبی برایانت (L) و شیکاگو بولز محافظت می کنند از مایکل جوردن (R) هنگام تلاش برای پرتاب آزاد در سه ماهه چهارم 17 دسامبر در مرکز یونایتد شیکاگو محافظت می کنند.  برایانت که 19 ساله است و برای بازی در NBA بسکتبال دانشگاه را دور زده است ، 33 امتیاز خارج از نیمکت تیم را به دست آورد و اردن 36 امتیاز تیم را به دست آورد.  گاوها 104 بر 83 لیکرز را شکست دادند.  AFP PHOTO VINCENT LAFORET (اعتبار عکس باید VINCENT LAFORET / AFP را از طریق Getty Images بخواند)

مایکل جردن زندگی و میراث کوبه برایانت را به یاد می آورد. مایکل در روز شنبه قبل از حضور در تالار مشاهیر کوبه ، برای مصاحبه با ESPN نشست و در آنجا آخرین تبادل متن خود را با بازیکن بسکتبال فقید لس آنجلس لیکرز نشان داد. در پیام های متنی از 8 دسامبر سال 2019 ، این دو در مورد شوخی با تکیلا مایکل و مربیگری کوبه برای دخترش جیگی شوخی کردند.

پس از اینکه کوبه یک بطری Cincoro Tequila مایکل دریافت کرد ، او دست به کار شد و به بازیکن سابق شیکاگو بولز گفت که “تکیلا عالی است”. سپس مایکل از کوبه در مورد چگونگی مربیگری دخترش جی جی س askedال کرد و نوشت: “تعطیلات مبارک و امیدوارم به زودی جبران کنم. مربی کوبه ؟؟!” کوبه با جواب دادن به او گفت: “هی مربی ، من الان نیمکت نشسته ام و ما این تیم را بیرون می کشیم. 45-8.” مایکل خاطرنشان کرد: “من فقط آن متن را دوست دارم زیرا ماهیت رقابتی کوبه را نشان می دهد” ، قبل از اینکه اضافه کند ، “نمی دانم چرا ، اما نمی توانم آن را حذف کنم.”

کوبه و دختر 13 ساله اش جیانا که به جیگی معروف بود ، در ژانویه سال 2020 در یک سانحه غم انگیز هلی کوپتر به همراه هفت نفر درگذشت. مایکل قبلاً در مراسم یادبود خود در فوریه سال 2020 از کوبه ادای احترام می کرد. “مایکل در آن زمان گفت:” وقتی کوبی برایانت درگذشت ، تکه ای از من درگذشت ، و وقتی به این عرصه و سراسر کره زمین نگاه می کنم ، قطعه ای از شما مرد. . “من به شما قول می دهم ، از این روز به بعد ، من با خاطرات این که می دانم یک برادر کوچک داشتم که از هر لحاظ می توانم به آنها کمک خواهم کرد ، زندگی خواهم کرد. لطفاً برادر کوچک در آرامش باشید.”

منبع تصویر: گتی / وینسنت لاوریت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>