مایکل وارد در فیلم جدید نتفلیکس ، بازی زیبا

[ad_1]

نتفلیکس به تازگی نگاهی مخفیانه به جدیدترین فیلم خود داشته است ، بازی زیبا، که تیمی از فوتبالیست های بی خانمان انگلیسی را در تلاش برای پیروزی دنبال می کند. با یک بازیگر ستاره ای که شامل می شود پسر برترمایکل وارد ، آن گناه است‘s Callum Scott Howells ، سایه و استخوان ستاره کیت یونگ ، تبر کوچکSheyi Cole و Bill Nighy افسانه ای ، به جرات می توان گفت که ما به احتمال زیاد ناامید نخواهیم شد.

با توجه به خلاصه داستان ، “فیلم به دنبال مردی خوش شانس است که از لندن استفاده می کند ، که توسط مالک پیشاهنگ بازنشسته فوتبال به خدمت گرفته شده است تا به او کمک کند تا تیمی از بازیکنان بی خانمان را در جام جهانی بی خانمان ها در رم هدایت کند. به سرپرستی مربی آنها مال (بیل Nighy) ، تیمی از لندن به رم می رود تا در مسابقات جهانی سالانه فوتبال ، به نام جام جهانی بی خانمانها شرکت کند. در آخرین لحظه آنها تصمیم می گیرند یک مهاجم با استعداد وینی (مایکل وارد) را با خود بیاورند ، اما او باید با تیم خود مقابله کند. مسائل و گذشته امیدوارکننده ، به منظور کمک به تیم برای کسب جام و ادامه زندگی خود. در رم ، درست مانند زندگی ، همه چیز برای بازی است. “

این فیلم بر برجسته سازی جام جهانی بی خانمان ها ، یک تورنمنت سالانه تمرکز می کند که به دنبال استفاده از قدرت فوتبال برای مقابله با بی خانمانی در سراسر جهان است. “ما فوق العاده هیجان زده هستیم که محور فیلم آینده باشیم بازی زیبا. ما از سال 2003 بر زندگی بیش از 1.2 میلیون بی خانمان تأثیر گذاشته ایم. جام جهانی بی خانمان ها سهم ما در حل مشکل بی خانمان ها در سراسر جهان است ، اما کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد. ما ثابت کرده ایم که فوتبال در صورت استفاده از یک مشکل اجتماعی چقدر می تواند قدرتمند باشد و ما تلاش خود را برای انجام کارهای بیشتر ادامه خواهیم داد. مل یونگ ، بنیانگذار این بنیاد ، گفت: امیدواریم کارهایی که ما در بازی زیبا انجام می دهیم ، الهام بخش افراد بیشتری باشد تا به جام جهانی آتی بی خانمان بپیوندند و از آنها حمایت کنند و همه با هم می توانیم به بی خانمانی پایان دهیم.

تاریخ انتشار از بازی زیبا در حال حاضر هنوز TBC است ، اما این فضا را تماشا کنید زیرا به محض فرود آمدن همه جزئیات را به اشتراک می گذاریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>