ما همیشه نمی توانیم اتفاقات را در ابتدا پیش بینی کنیم

[ad_1]

ما همیشه نمی توانیم اتفاقاتی را که در ابتدای هر فصل اتفاق می افتد ، پیش بینی کنیم – ما روانشناختی نیستیم ، به همین اندازه عالی خواهیم بود – اما یک چیزی که به طور قطع می دانیم این است که هر فصل همیشه با انواع مدل موها رسیده است و روند رنگی که ما هیجان زده می شویم به تابلوهای خلق و خوی تابستانی خود اضافه کنیم. این بهار همه چیز در مورد مدل های موی یکپارچهسازی با سیستمعامل مانند انتهای متمایل شده و موهای پرده ای بود ، اگرچه با احتمال وجود زندگی پس از بیماری در چند ماه آینده ، ما پیش بینی می کنیم این تابستان همه چیز درباره مدلهای موی مدرن و جذاب باشد که به آنها اشاره می کند گذشته.

از مدل موی “flob” نیروگاه برق گرفته تا موج های Farrah Fawcett به سبک دهه 70 ، ما با تعدادی از آرایشگران صحبت کردیم که مدل های موی خود را فکر می کنند در این تابستان بزرگ خواهد بود. برای دیدن پیش بینی ها پیش از این بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>