متحدان نیکولاس تراویس از Skin در مورد آنچه برای راه اندازی دو مارک جهانی لازم است | شکستن زیبایی من

[ad_1]

وقتی این ایده را به Sephora Asia بردم ، گفتم: “به دلیل سفر ، این چیزی است که فکر می کنم واقعاً به خوبی انجام خواهد شد.” و آنها – قبل از اینکه چیزی ببینند – به من قرارداد دادند. آنها مانند “فقط برو این کار را انجام دهید. ما آن را دوست داریم. ما به آن نیاز داریم.” آنها همیشه به دنبال مارک های جدید هستند. اما مهمتر از همه ، من فکر می کنم آنها به دنبال مارک های متناسب با قیمت خاص هستند. و این انحراف کمی جوان تر است زیرا این نسل بعدی است که ما سعی در پرورش آن داریم. بنابراین من فکر می کنم تعداد زیادی جعبه را برای آنها بررسی می کنیم.

جذابیت: چیزی دشوار در اینجا که شاید به خود اعتبار نمی دهید چالش راه اندازی یک محصول برای آن است همه آسیا ممکن است در غرب این تصور وجود داشته باشد که این منطقه یک منطقه یکپارچه است ، در حالی که شما طیف وسیعی از سلایق مختلف و عادت های صرف غذا را تأمین می کنید.

تراویس: هر کشور نیازهای نظارتی متفاوتی دارد. به عنوان مثال ، در ایالات متحده آمریکا برای همه رایگان است. تقریباً می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید. اما در آسیا بسیار بسیار متفاوت است. سنگاپور آرامش بیشتری دارد. هنگ کنگ محدودیت کمی دارد. سپس کشورهایی مانند مالزی ، تایلند و اندونزی دارید که واقعاً روی حیله و تزویر هستند. به عنوان مثال ، در تایلند نمی توانید از عبارت “اصلاح کننده رنگدانه” استفاده کنید. و در اندونزی ، شما باید هر ماده اولیه ای را که استفاده می کنید توجیه کنید. آنها یک دسته از آنتی اکسیدان های جدیدی را که ما استفاده می کنیم تشخیص نمی دهند.

چین در تاریخ 1 مه نیاز خود را برای آزمایش حیوانات رها کرده است ، بنابراین من در واقع به شانگهای می روم و تیم چین خود را تنظیم می کنم. این یک نمایش بزرگ برای ما است. اما آنچه من آموخته ام ، در چین ، شما فقط می توانید حداکثر شش درصد اسید داشته باشید. پروبیوتیک ها در چین مجاز نیستند. و در ژاپن فهمیدم كه هر چیزی بالاتر از 0.2 درصد اسید سالیسیلیك سمی است. بنابراین اکنون فرمولاسیون ژاپنی دارم ، فرمولاسیون چینی دارم و بسته بندی مخصوص چین را نیز در اختیار دارم زیرا شما مجبورید لیست تک آنتی اکسیدان ها را ذکر کنید ، که قبلاً مجبور نبودم آن را انجام دهم.

جذابیت: آیا وقتی بنیانگذاران جدید یا مشتاق در مورد تأمین بودجه برندهای خود فکر می کنند ، توصیه ای دارید؟

تراویس: شما باید با کسانی که از آنها پول جمع می کنید بسیار هدفمند باشید. پول پول است پول است ، اما درمورد کسانی است که می خواهید روی میز کلاه خود باشید ، یعنی چه کسی را به عنوان سرمایه گذار می خواهید. کاری که ما توانسته ایم انجام دهیم ساختن استراتژیک شبکه سرمایه گذاران فرشته ما است: افرادی با تجربه سهام خصوصی ، افرادی که صندوق پرچین خود را اداره کرده اند ، افرادی که شرکت های بسته بندی محصولات خود را اداره می کنند ، افرادی که به مارک های زیبایی IPO کمک کرده اند. همه این افراد روی میز کلاه ما هستند. من آنها را کابینت آشپزخانه خود می نامم. من برای مشاوره به آنها مراجعه می کنم ، و این بسیار مفید بوده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>