مجموعه آدیداس تنیس لوکس 2021

[ad_1]

تنیس یکی از سرگرمی های مورد علاقه مد است. ورزش راکتی preppy ، که توسط سرنا ویلیامز و نائومی اوزاکا تسلط یافته است ، همانطور که شایسته آن است ، درمان می شود. مجموعه آدیداس تنیس لوکس برای بهار / تابستان 2021 ترکیبی از لباسهای مجلل کلاسیک و لباسهای جداگانه آماده الهام گرفته از تنیس است که شما را به زمین های بازی سوق می دهد.

این مجموعه 36 پارچه شامل لباس ، مربی ، سرسره و لوازم جانبی در چهار رنگ سفید: سفید با راه راه سبز ، صورتی پاستلی ، زرد پاستلی و آبی تیره می باشد. چند قطعه تنیس لوکس آدیداس ، مانند لباس تنیس ، شورت 3 راه راه ، و ژاکت کش باف پشمی تنیس الهام گرفته از طراحی های لباس های تنیس و لباس های فعال پیش دبستانی دهه 1970 و جزئیات الهام گرفته از Varsity آمریکایی است. قیمت این مجموعه 12 پوند برای یک بسته جوراب کوتاه کاهو و 75 پوند برای یک بلیزر تنیس هوشمند و با اندازه ای از 4 تا 20 انگلستان است. مایا جاما یکی از طرفداران اولیه این مجموعه با برخی از ستارگان مورد علاقه ما مانا مک لئود ، یاسمین مولر ، هانری کووشو ، الز جادوگر و بیابادوبی نیز در این کمپین بازی می کنند.

برای خرید برگزیده های برتر مجموعه آدیداس تنیس لوکس ، به خواندن ادامه دهید و تصاویر منحصر به فردی از ستاره های مورد علاقه ما را در حال مدل سازی ظاهر ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>