مجموعه آرایش با مضمون Friends Revolution Beauty را بخرید

[ad_1]

خود را برای محاسبه بودجه ماهانه آماده کنید ، زیرا بودجه جدیدی وجود دارد دوستانمجموعه آرایش با مضمون در شهر ، و شما می خواهید روی هر مورد جداگانه سر و صدا کنید – به ویژه برای نشان دادن هیجان انگیز Friends: The Reunion در 27 مه به Sky One می آیند.

ایجاد شده توسط Revolution Beauty ، دوستان مجموعه زیبایی شامل محصولی است که به ستک کمدی بی انتها ادای احترام می کنند ، همراه با بسته بندی های زیبا و ارزشمند امضای جانیس “اوه ، خدای من!” پالت ها و رژ لب های سایه چشم وجود دارد که از هر سه خانم برجسته – ریچل گرین ، مونیکا گلر و فیبی بوفای – به همراه یک پالت غول پیکر پر از طیف وسیعی از رنگ سایه چشم و هایلایترهای خیره کننده الهام گرفته شده است.

باید اعتراف کنیم: Revolution Beauty کاملاً آن را با نام سایه سایه که از لحظات مختلف اشاره دارد ، از پارک بیرون زد. دوستان طرفداران فوراً تشخیص خواهند داد. یک شامپاین براق “On a break” وجود دارد. “جام Geller” ، شرابی شرابی ؛ و “پسر دانشمند” که یک نقره جرقه ای است. این محصولات هم اکنون در وب سایت Superdrug و Revolution Beauty برای خرید در دسترس هستند ، اما ما همه آنها را برای راحتی شما در دسترس قرار داده ایم. چه کسی به یک شخص واقعی نیاز دارد تا خرچنگ دریایی او باشد ، درست است؟ این مجموعه به طور رسمی خرچنگ دریایی ما برای زندگی است.

برای اینکه شما برای قسمت Reunion هیجان زده شوید ، دوستان مجموعه در حال حاضر 30 درصد تخفیف از Superdrug.com است.

– گزارش اضافی توسط Tori Crowther

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>