مجموعه آرایش جدید Clueless HipDot؟ من او را دوست دارم – بررسی ویرایشگر

[ad_1]

اخیراً مورد توجه من قرار گرفت – و من نمی دانم چگونه زودتر متوجه این موضوع شدم – که من دقیقاً هم سن و سال شر هروویتس هستم. مانند ، پایین ماه. بی سر و صدا در ژوئیه 1995 به سینماها آمد. آن آوریل تازه 16 ساله شده بودم. در یکی از مبادلات نمادین گفتگوی فیلم ، شر از تای می پرسد که چند سال دارد. وقتی تای پاسخ می دهد که در ماه مه 16 ساله خواهد شد ، شر نشان می دهد که بزرگتر است (و احتمالاً عاقل تر است) زیرا تولد او در ماه آوریل است.

مانند بسیاری از دختران نوجوان که تجربه کرده اند بی سر و صدا از منظر هم نسل نسلی شخصیت ها (با فریاد برای همسالانم) ، من فیلم را دوست داشتم و هنوز هم دوست دارم. و هر وقت هر چیزی که به آن پشت کند ، در فرهنگ پاپ ظاهر شود ، نمی توانم لبخند بزنم و گاهی اوقات ، کیف پولم را برای یک قطعه دلتنگی بیرون می کشم.

اما وقتی آن را دیدم HipDot در حال راه اندازی یک شایان ستایش طبیعی است بی سر و صدا مجموعه آرایش ، من مردد. من ممکن است همسن شر هروویتس باشم ، اما این به این معنی نیست که هنوز 16 ساله هستم (خدا را شکر). وقتی می گویم من همسن شر هوروویتس هستم ، منظورم این است ، جایی در آنجا در داستان بی سر و صدا جهان ، شر هوروویتز 42 ساله است – مثل من. شاید این مجموعه آرایش عمیق در دهه 90 میلادی-نوجوان-مناسب برای کسی در سن من نباشد.

اوه ، مثل اینکه.

HipDot طراحی بسته بندی هوشمندانه و الهام گرفته از Clueless را با آرایش سرگرم کننده و واقعا پوشیدنی ترکیب کرده است که باعث می شود هرکسی کاملا عاشق دیوانه شود مجموعه کامل روغن لب بتیس (24 دلار) وجود دارد که دارای سه سایه روشن است که با کلاه های شطرنجی زرد پوشانده شده و البته برای سه قهرمان ما نامگذاری شده است: شر (قرمز مایل به صورتی) ، دیون (بنفش ظریف) و تای (یک برهنه گرم).

پالت رژگونه Totally Clueless (26 دلار) به گونه ای ساخته شده است که به نظر می رسد یک تلفن تلنگر صورتی است و دارای چهار رنگ متنوع در داخل است: صورتی حبابی و قهوه ای دارچین عمیق در انتهای ساتین ، و دو گزینه درخشان در طلای طلایی و هلو.

پالت 411 (32 دلار) نگین این مجموعه است و نه فقط به این دلیل که با خز مصنوعی صورتی پوشانده شده است. در داخل آن 12 سایه خیره کننده از مرجان ها ، مس ، موها ، بلوز و بنفش وجود دارد. و نام ها کاملاً عالی هستند: بسیار انتخابی ، بوتیچلی ، کلاسیک ، مونه تمام عیار ، دره ، همجنسگرایان ، فت ، کاملاً موقتاً متوقف شده ، مد قربانی ، زیبا گرووی ، عروسک صورت و هرچه که باشد! (علامت تعجب HipDot ، نه من – گرچه من غیرقابل انکار هستم که در مورد آن مشتاق هستم.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>