مجموعه آرایش Uoma Beauty Black Magic Coming 2 America

[ad_1]

آمدن 2 آمریکا، دنباله فیلم 1988 با بازی ادی مورفی ، در 5 مارس 2021 در Amazon Prime Video برای اولین بار در سراسر جهان آغاز می شود و Uoma Beauty در حال راه اندازی یک مجموعه آرایشی با محدودیت همکاری با نام Black Magic Coming 2 America است. خط جدید نه تکه ، زیبایی آفریقا و میراث فرهنگی متنوع قاره را جشن می گیرد.

مطابق اعلامیه مطبوعاتی ، محصولات آرایشی و بهداشتی با الهام از زاموندا ، کشور خیالی محل تولد شاهزاده آکیم ، از “حق امتیاز آفریقا از سراسر قاره استفاده می شود.” بنیانگذار Uoma Beauty ، شارون چوتر ، در بیانیه ای در وب سایت این برند نوشت: مادر همه زیبایی ها “.

یک پالت سایه 10 سایه ، سه سایه رژ لب ، دو پالت سایه کوچک ، دو خط چشم و یک پالت هایلایت خط منحصر به فرد را تشکیل می دهند. بسته بندی ، و همچنین نام محصول و سایه ، همه ادای احترام به تاریخ غنی آفریقا است.

“این مجموعه شخصی ترین مجموعه من تا به امروز است ، این شعر من میراث من ، فرهنگ من و بیش از همه شعر زیبایی پوست سیاه است زیرا او مادر زیبایی است.”

Uoma Beauty یک کمپین خیره کننده را همزمان با مجموعه جدید آغاز کرد ، که برخی از لباسهای اصلی فیلم Ruth E. Carter را به نمایش می گذارد و کارهای خلاقانی مانند آرایشگر Sir John ، Zerina Akers طراح لباس و تصویری چند رسانه ای را به نمایش می گذارد. هنرمند Trevor Stuurman. این کمپین “فضیلت نه بزرگترین ملکه آفریقا – آمینا ، یاا آسانتوا ، Kandake Amanirenas ، Nefertiti ، Makeda ، Nzinga Mbande ، Nandi ، Moremi و Ranavalona را می گیرد – و آنها را به پنج قصیده تقسیم می کند که به عنوان” زیبایی سیاه پوست “پرتره ها – شجاعت ، غرور ، میراث ، تجمل و مقاومت”.

مجموعه Black Magic Coming 2 America در حال حاضر در سایت UOMABeauty.co.uk قابل دسترسی است.

از نزدیک به محصولات موجود در زیر نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>