مجموعه شلوار جین کنف پایدار Ganni و Levi’s Launch

[ad_1]

گانی و لوی دوباره در آن حضور دارند. پس از همکاری مارک ها در یک مجموعه کپسول جین منحصر به فرد ، اجاره ای فقط برای تابستان 2020 ، مارک دختر خنک دانمارکی و شرکت شلوار جین کلاسیک آمریکایی در حال همکاری در مورد یک مجموعه جین دوم ، ابتکاری از اکو ساخته شده از “کنف پنبه ای” هستند – و این بار می توانید قطعات مورد علاقه خود را خریداری و نگه دارید.

مجموعه کنف پنبه ای Ganni x Levi دارای شلوار جین جین ، کت ، شلوارک ، لباس و تاپ های ساخته شده از پارچه ابتکاری است. گانی در بیانیه مطبوعاتی گفت: “كنف به طور كلی به آب كمتر و سموم دفع آفات كمتر از پنبه كشت شده مرسوم نیاز دارد.” “کنف که در این لباس ها مخلوط می شود از محصولات شاهدانه دیم است که باعث کاهش مصرف آب حتی بیشتر می شود. سپس به گونه ای درمان می شود که فیبر را نرم یا” پنبه “می کند و باعث می شود از پنبه به نظر برسد و قابل تشخیص نباشد.”

برای مشاهده دقیق مجموعه شاهدانه پنبه ای Ganni x Levi ، با قیمت 95 تا 375 پوند ، ادامه مطلب را بخوانید و از چهارشنبه 24 فوریه کتاب کامل نگاه را به صورت آنلاین در گانی خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>