مجموعه علوم نوآوری H&M ساخته شده از پارچه های گیاهی

[ad_1]

وقتی نوبت به مد پایدار می رسد ، H&M در مسیر درست پیش می رود. خرده فروش خیابان های بزرگ با همکاری توسعه دهندگان برجسته پارچه های گیاهی یک مجموعه مد پایدار راه اندازی کرد. مجموعه علوم نوآوری شامل قطعات آماده بهار است که با چرم کاکتوس دسرتو ، پنبه بازیافتی Texloop RCOT ، نایلون بازسازی شده ECONYL (ساخته شده از ضایعات اقیانوس ها) ، استات سلولزی ایستمن ناایا تجدید شده (ساخته شده از تفاله پشم) و پلی آمید Evo Fulgar (نخ ساخته شده از روغن کرچک).

مجموعه 23 پارچه جدید و پایدار اچ اند ام شامل پیراهن های نخی سفید ، کفش دویدن ، شلوار جین ، شلوار ، لباس بدن ، لباس و لوازم جانبی است. برای بهار 2021 ، مارک تجاری پالت سفید ، بژ ، آبی روشن ، نعناع ، نارنجی روشن و سبز آهک را انتخاب کرد. پوشاک هم برای خانم ها و هم برای آقایان در دسترس است و قیمت آن از 13 پوند برای شلوار تا 120 پوند برای بلیزر سبز آهکی Eastman Naia Renew است. قطعات مورد علاقه ما از Innovation Science صندل های سبز آهکی ساخته شده از چرم کاکتوس وگان Desserto ، تاپ برش نامتقارن بژ است که یادآور یکی از طرح های Jacquemus است و گردنبند کوتاه پرتقالی پررنگ که می تواند هر لباس را به مکالمه تبدیل کند.

برای خرید مجموعه به ادامه مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>