مجموعه لباس شنا La’Mariette سلنا گومز را خریداری کنید

[ad_1]

سلنا گومز می داند چه چیزی لباس شنای خوب را می سازد. او نمادی از سبک شنا است – سالهاست که اینگونه است – و از زمانی که BFF او ترزا مینگوس نام تجاری لباس شنای خود را در سال 2019 راه اندازی کرد ، سلنا نیز می تواند در روند خلاقیت در پشت صحنه شرکت کند. اخیراً ، او تلاش خود را در طراحی کل مجموعه برای La’Mariette ساخته ترزا امتحان کرد. این همکاری شامل شش سبک جدید ، دو بالا ، دو پایین ، یک تکه و یک سارافون است که الگویی از خود سلنا الهام گرفته شده است.

سلنا و لاماریت قصد داشتند شخصیت وی را در طراحی “Aura” آن خلاصه کنند. مورگان بروتوكائو ، م coسس بنیانگذار گفت: “چاپ اورا از سلنا الهام گرفته شده است ، هاله او در همه كارهایی كه انجام می دهد می درخشد و ما می خواهیم كه بقیه این نوع احساس تحول آفرین بودن را از اصیل ترین خود احساس كنند.” “اعتماد به نفس سلنا بی نظیر است و توانایی طراحی یک چاپ با او که مظهر آن است بسیار ارزشمند است.” همکاری پیش رو را خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>