مجموعه محصولات آرایشی و بهداشتی جن اتکین امروز در Boots راه اندازی می شود

[ad_1]

Jen Atkin ، آرایشگر و بنیانگذار Ouai درباره آرایش چه می داند؟ به نظر می رسد ، خیلی زیاد ، زیرا همکاری اخیر آرایش او واقعاً خوب است. مجموعه Elf XX Jen Atkin که از 14 آوریل در Boots راه اندازی می شود ، از “کارآیی واقعی آن را حفظ کنید” و رویکرد “صفر Fs’given” او برای زیبایی توسط این کارآفرین زیبایی الهام گرفته شده است. این بدان معناست که هر کالایی بدون عیب و نقص است و استفاده از آن آسان است – می توانید به راحتی آن را بزنید و در عرض چند دقیقه از در خارج شوید و صیقلی به نظر برسید و کنار هم قرار دهید. اوه ، و چون جن است ، قیمت تمام این محصولات به جز یک محصول زیر 15 پوند است (یک کیت لب 3 تکه وجود دارد که 24 پوند است). آتكین در بیانیه مطبوعاتی برای پرتاب گفت: “من در ایجاد محصولات زیبایی با کیفیت كه برای همه قابل دسترسی باشد وسواس دارم.

elf XX Jen Atkin یک مجموعه آرایش کاملاً ویرایش شده از 11 محصول است: دو پالت چشم و صورت ، سه رژ لب و آستر دو سر ، یک غبار آبرسانی به صورت ، یک مداد خط چشم مشکی و قهوه ای ، و یک مو و ابرو شفاف ژل سپس می توانید کیت لب XXtra (که شامل هر سه رژ لب است) و کیت Eyes Up Here (که شامل پوسته ابرو ، خط چشم و برس دو سر است) را خریداری کنید.

پس از دریافت محصولات ماه گذشته ، من و Tori Crowther دستیار سردبیر POPSUGAR و آنها را امتحان كردیم و هر دو خودمان را کمی وسواس دیدیم. ما هر دو اتفاق نظر داریم که نبوت مو و ابرو نبوغ است. ژل شفاف ابریشمی و انعطاف پذیر است (بنابراین پوسته هایی به دست نمی آورید که به نظر می رسد شوره ابرو دارید) و ما این واقعیت را دوست داریم که اپلیکاتور بیشتر به یک برس برای موهای شما شباهت دارد تا یک قرقره. به شما امکان می دهد تا شکل دقیق موهای ابرو خود را شانه زده و مشخص کنید.

XXtra Lip Duo ، که یک رژ لب و خط لب دو سر است ، همچنین یکی از برجسته ترین مجموعه است. فرمول مات پوششی خامه ای و راحت است و رنگ های آن عالی است – Red-dy to Go یک قرمز نارنجی روشن است ، صورتی که خود ساخته است صورتی متوسط ​​و با رنگ گرم است و آن را به رنگ قهوه ای بیاورید هلو دوران دهه 90 است نوک تیز رژ لب ها نیز به طرز باورنکردنی رنگی هستند ، بدین معنی که شما یک لایه خوب و مات را در یک کش رفتن دریافت می کنید. و این فقط رژ لب است. سپس در انتهای دیگر شما یک خط لب منطبق قابل جمع شدن دارید که به شما امکان می دهد لب های خود را به طور دقیق ترسیم کنید (اگر ترجیح می دهید آنها را بیش از حد بکشید)

کراوتر گفت: “من واقعاً دوست داشتم که خط لب و رژ لب دو سر باشد چون همیشه آسترهایم را از دست می دهم.” “به علاوه ، فرم های آستر و رژ لب باعث می شد که برای کسی که کمی ترد است و در خط باقی بماند استفاده شود. آنها مستقیم داخل کیف آرایش من رفتند و نه کشو!” این فرمول همچنین به زیبایی تنظیم می شود ، زیرا من و Tori دریافتیم که این رنگدانه لک نمی زند یا در اطراف حرکت نمی کند.

برای بررسی همه محصولات موجود در مجموعه و همچنین اینکه برخی از سایه ها به نظر من و توری چگونه است ، به خواندن ادامه دهید. اگر به دنبال ملزومات قابل اعتماد و روزمره آرایش برای افزودن به برنامه های روزمره خود هستید ، اگر شخصی هستید که دوست دارید آرایش کنید اما حوصله استفاده از آن را ندارید ، این مجموعه مقرون به صرفه ارزش توجه شما را دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>