مجموعه نگهداری اوراق قرضه Olaplex بهترین معامله مو برای فروش سالگرد Nordstrom 2021 است – اکنون خرید کنید ، جزئیات

[ad_1]

در حالی که شماره 3 را باید قبل از شستن مو به مدت 10 دقیقه بر روی موهای مرطوب قرار دهید ، برای حفظ سلامت و یکپارچگی مو ، باید از شامپوی نگهدارنده شماره 4 پیوند و نرم کننده نگهداری پیوند شماره 5 در دوش برای بهترین نتایج سالن مانند.

خوشبختانه برای شما ، هر سه محصول را از طریق این مجموعه آماده کار خواهید کرد. و ، قبل از اینکه بخواهید ، هر سه محصول برای انواع موها ، متعادل با pH تولید شده اند و فاقد سولفات ، فتالات و پارابن هستند.

Olaplex شماره 3 نرم کننده مو در زمینه سفید

نرم کننده موی Olaplex No. 3 (3.3 اونس)

شامپو نگهدارنده باند Olaplex No. 4 در زمینه سفید

شامپو نگهدارنده باند Olaplex No. 4

نرم کننده نگهداری و نگهداری باند Olaplex No.5 در زمینه سفید

نرم کننده نگهداری باند Olaplex No. 5

مدت طولانی است که این معامله وجود ندارد ، پس منتظر چه هستید؟ سر به nordstrom.com همین حالا کیت تعمیر و نگهداری باند Olaplex خود را قبل از فروش مجدد (دوباره) تهیه کنید و راه خود را برای دستیابی به موهای رشک انگیز باز کنید.

اگر Olaplex با نیازهای شما مطابقت ندارد ، حتی بیشتر لوازم مراقبت از مو را که فکر می کنیم سرقت کامل است ، بررسی کنید:

ست عجایب موی سالم Briogeo

Living Proof Jumbo Perfect Hair Day در پس زمینه سفید

Living Proof لیگ های بزرگ

بریژئو مجموعه شگفتی های موی سالم یکی دیگر از انتخاب های باورنکردنی مراقبت از مو است زیرا شامل یک وان در اندازه کامل Do Not Despair، Repair! Deep Conditioning Mask ، که برنده شده است سه جوایز Readers ‘Choice Awards سه سال متوالی. درباره یک شاهکار چشمگیر صحبت کنید. ترکیبی مرطوب کننده از گلاب ، بادام شیرین و روغن آووکادو در عرض 10 دقیقه تا دو بار در هفته عمیقاً آبرسانی ، نرم و تقویت می کند. همچنین یک اسپری کامل تهویه مطبوع Farez Frizz Rosarco Farewell Frizz Rosarco نیز موجود است ، که باعث خس خس و مات شدن و تیرگی در مساعدترین روزها می شود. سپس دو محصول در اندازه سفر وجود دارد ، بهترین محصولات برنده زیبایی Be Gentle ، Be Kind Avocado + Kiwi Mega Moisture Superfood ماسک مو و تقسیم پایان نا امید نشوید ، تعمیر کنید! تقویت کننده روغن درمانی ، برای نرم و آبرسانی بیشتر موها.

صادقانه به نام ورزشی پرمخاطره آن ، شاهد زندهThe Big Leagues با سه بطری جامبو از شامپوی Perfect Hair Day ، نرم کننده و شامپوی خشک عرضه شده است – در کل ، این سه شگفتی پنج مورد را انتخاب کرده است جذابیت بهترین جایزه های زیبایی و انتخاب خوانندگان. پس از استفاده از این ست ، موهای شما کاملاً شاداب ، مرطوب و بی وزن احساس می شوند.

مجموعه مراقبت از مو R + Co Television در زمینه سفید

مجموعه مراقبت از موی کامل R + Co Television

مجموعه شامپو و نرم کننده Moroccanoil در زمینه سفید

ست شامپو و نرم کننده Moroccanoil

شرکت R +تلویزیون مجموعه کامل مراقبت از مو تقریباً همه کار را انجام می دهد. سه مورد در اندازه کامل – شامپوی مو ، نرم کننده و ماسک مو برای تلویزیون – سخت کار می کنند تا موهای بدن خود را به بدن خود ببخشند ، درخشش ، تقویت و صاف کنند. موهای صاف و موخوره با این تیمارهای تزریق روغن دانه ارس ، گلیسیرین و باباسو مطابقت ندارد.

روغن آرگان یکی از مواد مورد علاقه تقویت کننده رطوبت برای جلوگیری از خشکی و شکنندگی مو و اصلاح قسمت های شکاف دار است. مراکشیمجموعه شامپو و تهویه مطبوع پر از مواد خوب است و از بهترین محصولات فروشنده این برند برخوردار است ، از جمله بطری های سایز کامل شامپو و نرم کننده آب رسان و بطری های سایز مسافرتی درمان (برنده جایزه سه بار انتخاب خوانندگان) و تهویه مطبوع All-in-One. به موهای براق و قابل کنترل سلام برسانید.


در مورد فروش سالگرد Nordstrom ما بخوانید تا بهترین پیشنهادات زیبایی را که ارائه می دهد پیدا کنید:


اکنون ، عمل روزانه 7 مرحله شستشوی این ویرایشگر زیبایی را تماشا کنید:

دنبال سارا هان باشید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>