مجموعه پاییز آلیس + اولیویا با الهام از دختر شایعه ساخته شده است

[ad_1]

آلیس + اولیویا توسط استیسی بندت مجموعه پاییزی سال 2021 این برند را در Runway360 معرفی کرد ، پلت فرم دیجیتال CFDA برای پخش بسیاری از نمایش ها در این فصل NYFW. ما در حال حاضر شاهد هستیم که بسیاری از طراحان با مضامین خیالی بازی می کنند ، و بندت این کار را با ادای احترام به دختر شایعه سبک ، یا ظاهر کلاسیک Upper East Side مخلوط با لبه مرکز شهر. او با دختر شایعه اریک دامن ، مشتری ، به سبک و فرم ویدئوها ، شامل پارچه هایی از پارچه های قرمز ، تند ، چرمی ، توری ، و پارچه های لوکس مانند ساتن ، ژاکارد و مخمل برای لباس شب – که می تواند برای توپ پوشیده شود ، یا ، می دانید ، دور آشپزخانه خانه خودتان برقصید.

اگر یک چیز همه گیر به ما آموخته باشد ، این است که تخیل ما قدرت بازآفرینی سبک ما را دارد – به ویژه هنگامی که شما برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را به این ترکیب می اندازید. وقتی صحبت از بخش کمد لباس می شود ، لباس مانند شخصیت های مورد علاقه ما در حال تبدیل شدن به یک دستورالعمل موفقیت است. دامان نیز پشت سر آینده است دختر شایعه راه اندازی مجدد ، بنابراین گرچه تمام ظاهری که در زیر تحسین می کنید تازه هستند ، آنها همچنین پیشگویی از آنچه در صفحه تلویزیون های ما می آید و همزمان نشانه نوستالژی هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>