مجموعه پراید New Live With Love 2021 Morphe را بخرید

[ad_1]

رسما ماه پراید است و Morphe با یک مجموعه حماسی دیگر برای جشن دوباره بازگشته است. محدوده پراید Live With Love 2021 مجموعه ای از محصولات باورنکردنی و پر جنب و جوش است ، از جمله یک پالت سایه چشم واضح که “به فردیت و بیان خود احترام می گذارد”.

مانند سالهای گذشته ، مورف با پروژه Trevor همکاری کرده است ، خیریه ای که کمک می کند تا 24/7 خدمات پیشگیری از خودکشی و مداخله در بحران برای جوانان + LGBTQ را تأمین کند. در این سال ، این مجموعه شامل یک پالت سایه 25 تایی محدود ، مجموعه قلم موی 7 قطعه و آینه دستی است که همگی در زیباترین طرح رنگین کمان به چشم می خورند. مورف امیدوار است که از طریق مجموعه نسخه محدود ، باورهای نام تجاری را از شمول ، پذیرش و توانمندسازی به دست آورد.

برای جشن گرفتن راه اندازی باورنکردنی ، تودریک هال به عنوان چهره مجموعه امسال خدمت می کند. خواننده ، ترانه سرا ، بازیگر ، طراح رقص و قاضی Drag Race RuPaul با هنر و خلاقیت خود از جامعه LGBTQIA + الهام می گیرد و شریک مناسبی برای این برند است.

مجموعه Morphe Live with Love 2021 Pride را پیش رو خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>