مجموعه کفش RIXO اولین کفش صندل تابستانی Midheel

[ad_1]

Rixo رول است. این برند که به دلیل لباس های میدی گل گلی دوست داشتنی شناخته می شود ، اخیراً به لباس های مجلسی و لباس عروس گسترش یافته است و اکنون بنیانگذاران Henrietta Rix و Orlagh McCloskey با یک مجموعه کفش جذاب از صندل های تابستانی میانه پاشنه بلند الهام گرفته شده اند.

مجموعه کفش های 9 پارچه ای ابتدایی ریکسو شامل صندل های راحتی پوشیده است که نقوش گل-قدرتمند دهه 70 را با کمترین طراحی صندل های بند دار دهه 90 ترکیب می کند. هر صندل از 100 درصد چرم در یک کارخانه تولید شده در نسل دوم در آلیکانته اسپانیا ساخته شده است ، که Sedex (منبع تبادل اخلاقی تأمین کننده) ثبت شده است و هدف آن تولید محصولات برتر در دسته های کوچک است. مجموعه کفش Rixo با تمرکز بر سه سبک امضا از هر سه روش رنگی ، دارای یک صندل میانی پاشنه Ciervo در مشکی ، طلایی و رنگی سیاه-سفید-سبز-صورتی است. یک صندل پاشنه دار سویل با نقش گل در سفید ، مرجانی و سبز ؛ و یک قاطر پالما با پاشنه کم با نقش و نگار گل در مشکی ، مرجانی و سبز. برای خرید اولین مجموعه کفش تابستانی ریکسو به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>