مجموعه Greenpeace استلا مک کارتنی را برای روز زمین بخرید

[ad_1]

استلا مک کارتنی ، که از زمان تأسیس آن در سال 2001 یک مارک گیاهخواری بوده است ، در تابستان 2021 مشارکت Greenpeace را در قالب یک مجموعه کپسول راه اندازی کرده است. آمازون ، که توسط کشاورزی صنعتی و تولید گوشت تامین می شود. دو تی شرت و دو سویشرت که می توانید برای کمک به آن خریداری کنید ، با چاپهای فعال اکتیو موجود در رنگ های آبی کمرنگ و مرمر موجود است. ما قبلاً این خط را با مدل های لیلی آلدریج و کنستانس جابلسونکی دیده ایم و مطمئن هستیم که آنها آخرین دوستان مارک استلا نخواهند بود که در مورد این ابتکار باورنکردنی پست ارسال می کنند (هی تیلور سویفت ، بعدی هستی؟)

استلا مک کارتنی یک ویدیوی آموزشی در یوتیوب منتشر کرد که همه ما باید لحظه ای آن را تماشا کنیم تا بفهمیم چرا ارزش های پایدار همچنان مورد توجه شرکت هستند. “امیدوارم که در سال 2021 همه چیز عادی نشود – بلکه امیدوارم با هوشیاری بیشتری به زندگی برگردیم ، خصوصاً در مورد تصمیمات خود. جنگل های گرانبها ، مانند آمازون ، نباید تولید گوشت صنعتی فروخته شده در سراسر جهان از بین بروند. مک کارتنی در بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت: “کاهش ساده گوشت در رژیم غذایی می تواند از آمازون در برابر جنگل زدایی محافظت کرده و از این اکوسیستم حیاتی و آب و هوای ما برای نسل های آینده محافظت کند.”

پیش از این بخوانید که چه کسی به استلا کمک می کند تا به احترام ماه زمین به آگاهی کمک کند ، سپس لباس های استلا مک کارتنی x Greenpeace را مشاهده کنید که از 350 دلار به 775 دلار می رسد و از 23 آوریل در stellamccartney.com در دسترس خواهد بود و همچنین خرده فروشان جهانی را انتخاب می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>