محبوب ترین مقصد سفر به انگلستان در سال 2021

[ad_1]

علی رغم اعلام اخیر کشورهای “لیست سبز” در انگلیس ، سفر به خارج از کشور هنوز برای دومین بار در تابستان به نظر می رسد ، زیرا بسیاری از مقاصد اروپایی به طور کامل از لیست خارج شدند و ترس از لغو پروازها در ماه ژوئیه است. بنابراین ، یک بار دیگر ، اقامتگاه ها به بالای لیست همه رسیده اند – و جستجوی بهترین فرار از انگلستان (قبل از اینکه همه چیز ثبت شود) در ذهن مردم است.

به حدی که مطالعه اخیر انجام شده توسط Tripadvisor نشان داد که مسافران انگلیس در جستجوی اقامتگاه های انگلیس در ماه آوریل 384 درصد در مقایسه با هفته اول ژانویه افزایش یافته اند ، در حالی که بسیاری از مسافران برای جبران از دست رفته قصد دو تعطیلات را دارند زمان بیش از قفل در ماه های تابستان. این همچنین نشان داد که بیش از یک نفر از هر سه انگلیسی که قصد سفر به این تابستان را دارند ، محل اقامت خود را برای تعطیلات خارج از کشور انتخاب می کنند و محبوب ترین هفته های سفر قرار است هفته هایی از 28 ژوئن و 26 ژوئیه باشد.

در مقایسه با خطر احتمالی ناشی از سفرهای بین المللی یا نگرانی از لغو پروازها ، در حال حاضر آنها نه تنها گزینه کم استرس و آسان هستند ، بلکه فرصت کشف مقصد جدید در سراسر انگلیس وجود دارد: از سواحل مرسوم برایتون تا یورکشایر ، و مقدار زیادی در این بین. به گفته Tripadvisor ، برخی از محبوب ترین ها در این سال که مورد علاقه بیشترین تعطیلات تابستان است ، شامل شهر ساحلی و کانون گرمکن Torquay ، دریاچه Windermere و شهر دوست داشتنی قرون وسطایی یورک است. بنابراین ، اگر هنوز در حال جستجوی محل اقامت بعدی اسپا در انگلستان برای مقداری استراحت در خارج از شهر هستید ، یا قصد دارید برای مقصد هوای دریا به یک محل سکونت در ساحل بروید ، اجازه دهید این مقاصد سفر پرطرفدار برای تعطیلات بعدی شما در انگلستان الهام بگیرند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>