محدوده درخشان Huda Kattan برای ظاهری بدون آرایش است

[ad_1]

Huda Kattan هرگز مرطوب کننده رنگی را دوست نداشته است. این یک واقعیت است که جدیدترین پرتاب او را – یک رنگ پوست با نور روشن – باعث تعجب می کند.

وی به POPSUGAR بیش از بزرگنمایی گفت: “مرطوب کننده های رنگی فقط در همه نقاط حرکت می کنند – آنها هیچ قدرت واقعی ماندن ندارند”. “شخصاً آن را می پوشیدم و بعد از ظهر ، می دیدی همه جا سرجای خود است.” بی اعتنایی شخصی Kattan به این دسته از محصولات ، تیم او را از تلاش برای ایجاد ایده رنگ پوست Huda Beauty باز نمی داشت. کتان یادآوری کرد: “در ابتدا من به هیچ وجه شبیه نبودم. ما این کار را نمی کنیم. آن را از در بیرون پرت کن”. با این حال تیم او سرسخت بود. “آنها مانند” خوب ، ما قصد داریم چیزی را امتحان کنیم که می دانیم قرار است روی صورت شما بماند ، و همچنین این ماده عالی را به نام فلفل دلمه ای زشت نیز دارد. ” من مثل این بودم ، “صبر کن ، صبر کن ، صبر کن ، صبر کن. اول از همه چی؟” من خیلی شیفته ام “.

سپس همه گیری ویروس کرونا رخ داد و مردم یا به طور کلی از استفاده از زیرسازی دست کشیدند یا حداقل استفاده از محصولات رنگی با پوشش کامل را قطع کردند. حتی کتان – یک چهره “کیک” خود خوانده – در حالی که در قفل بود ، خود را در حال مقیاس زد.

این داستان از جدیدترین فعالیت زیبایی کتان است ، Glowish by Huda Beauty ، طیف جدیدی از محصولات که تماماً در مورد تقویت و به نمایش گذاشتن بافت طبیعی و درخشندگی پوست شما است. محصولات اولیه – Multidew Skin Tint (27 £) و Soft Radiance Bronzing Powder (27 پوند) که محصولات بیشتری در آینده به بازار عرضه می شوند – سبک و قابل ساخت هستند ، در مقابل محصولات کاملاً رنگی است که کارآفرین زیبایی برای آنها تهیه کرده است. در ابتدا مشهور شد. این نام از ترکیبی از کلمات “درخشش” و “آرزو” حاصل شده است ، اولی اشاره به دامنه آرایش تقویت کننده درخشش و دومی نام مجموعه مراقبت از پوست کتان است.

کتان توضیح داد: “مفهوم این آرایش – جذابیت کامل در این میان ، که برای ما جدید نیست ، اما جدید است – تبدیل به چیزی شد که واقعاً در طی COVID واقعاً با آن وسواس پیدا کردیم”. “من یادم هست که وقتی برای اولین بار گفتیم” خوب بچه ها ، به دفتر رفتیم. ما دیگر نمی خواهیم از دفتر کار کنیم “، و من وارد شدم ، گلویش را گرفتم و آرایش خود را گرفتم ، و من در نهایت فقط از Glowish خود در خانه استفاده کردم زیرا می خواستم چیزی را به من بدهد که برخی از مزایایی که Glowish در آن دارد به من برسد. ” رنگ Multidew Sin Tint ، در 13 سایه موجود است ، حاوی فلفل دلمه ای قرمز با منبع پایدار است ، که پر از آنتی اکسیدان های محافظت کننده از پوست است ، و همچنین روغن گل رز دمشق را مرطوب و روشن می کند. خط مراقبت ..

منبع تصویر: هدی بیوتی

وقتی نوبت به فرمول می رسد ، تیم کتان به قول خود در مورد ایجاد یک مرطوب کننده رنگی و ماندگار وفا کردند. کتن ادعا می کند که هر زمان ماسک صورت خود را استفاده نمی کند ، و به عنوان کسی که چند روز قبل از شروع فرمول آن را امتحان کرد ، می توانم ادعاهای مربوط به لباس طولانی را تأیید کنم. روی پوست ترکیبی من ، مرطوب کننده رنگی ماندگار است شاید چهار ساعت قبل از از بین رفتن هر گونه رنگدانه. رنگ پوست مولدوود یک روز کاری را تحمل نکرد. شگفت آورترین نکته این است که در حالی که آنقدر قوی است که می تواند دوام داشته باشد ، به نظر نمی رسد روی پوست شما آرایش باشد. این واقعاً به شما اثر “پوستی بهتر اما” می دهد.

کتان درباره این فرمول توضیح داد: “بیشتر مرطوب کننده های رنگی فقط مرطوب کننده هایی با رنگدانه هستند و در برخی از آنها پلیمرهای اضافه شده وجود دارد که همین باعث می شود کمی بیشتر دوام بیاورند.” “ما بسیاری از پلیمرها را به مولدوود اضافه کردیم و از برخی از موادی که می توانند مرطوب کننده های رنگی را کمی مایع تر کرده و با قدرت باقی مانده تداخل کنند ، اجتناب کردیم ، مواردی مانند SPF.” به همین دلیل ، باید اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده از Multidew Skin Tint ضد آفتاب خود را بزنید (اگر به برخی از توصیه های ضد آفتاب های صورت عالی نیاز دارید ، اینجا را کلیک کنید) ، این کار را می توانید با انگشتان خود انجام دهید یا با Glowish Airbrush Finish برس (27 پوند) که جداگانه فروخته می شود.

دومین محصول درخشان Glowish ، پودر برنز نرم Radiance است که باید بگویم اگر شخصی باشید که عاشق ظاهر برنز طبیعی تری هستید ، یک فرمول کاملاً عالی است. فرمول پودر ابریشمی کاملاً خالص و قابل ساخت است ، بدین معنی که هر چقدر هم که بزنید ، می توانید بافت طبیعی و درخشندگی پوست خود را در پشت آن حس کنید. درخشان است اما براق نیست ، بنابراین پوست شما به نظر نمی رسد پوشیده از زرق و برق باشد. و در پنج سایه وجود دارد – هیچکدام از آنها خیلی گچ ، خیلی نارنجی یا خیلی قرمز نمی خوانند. آنها فقط باعث می شوند پوست شما به طور طبیعی آفتاب ببوسد و خوب به نظر می رسد. . . “درخشان” ، همانطور که کتان در مورد نوع پایان تمام طیف به شما می گوید. کتان خندید: “ما در دفتر این اسم را به صفت تبدیل کردیم”. “ما به همدیگر می گفتیم ،” شما خیلی درخشان هستید “، یا” خیلی درخشان به نظر می آیید “”. و من به عنوان کسی که همیشه آرایش طبیعی تری را ترجیح می دهم ، با خوشحالی از این دو محصول استفاده می کنم تا در تمام تابستان “براق” به نظر برسم.

محصولات Glowish در ژوئن 2021 در ShopHudaBeauty.com ، Boots ، Cult Beauty ، Feel Unique ، Harrods و Selfridges عرضه می شوند. برای بررسی محصولات ، به خواندن ادامه دهید و نام خود را به لیست انتظار اضافه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>