محصولات جدید مراقبت از مو که ممکن است در مه 2021 امتحان کنید – نظرات

[ad_1]

با تابستان فقط ما و بسیاری از محصولات زیبایی جدید که به بازار عرضه می شوند ، زمان مناسب برای بیرون انداختن هرگونه بلوز موی زمستانی از پنجره است. در حالی که این کار را انجام می دهید ، چند هفته آینده را انتخاب کنید تا دقیقاً نحوه مراقبت و حالت دادن به موهایتان را در ماه های گرم ترسیم کنید.

در ماه مه ، ما گزینه های بیشتری را برای بافت های فرفری ، محصولات برای کمک به گسترش دمش (که با شروع افزایش دما بسیار مهم خواهد بود) و حتی یک خط جدید ساخته شده برای کلاه گیس ، پارچه بافته شده و طبیعی ساخته شده است. همچنین روی ضربه بزنید: محصولات جدید برای یک ظاهر طراحی شده ، از جمله یک کرم خشک هوا و یک شامپوی خشک با رایحه ای دوست داشتنی. اگر تابلو خلق و خوی مدل موهای تابستانی خود را مرتب نکرده اید ، اکنون زمان خوبی برای شروع است.

ما از همه محصولات جدید یک ظاهر طراحی شده بسیار هیجان زده هستیم ، اما اجازه دهید از موهای خود غافل نشویم –مراقبت تعهدات با استفاده از ماسک موی جدیدی که برای جلوگیری از براق شدن موهای بلوند و یا استفاده از نسخه جدید و پیشرفته حوله موی کاهش دهنده شکستگی ، از رنگ رنگ خود در برابر آسیب های تابستان محافظت کنید. برنامه شما هرچه باشد ، این راه اندازی های جدید به شما کمک می کند آرزوهای موهای شما در کمترین زمان به واقعیت تبدیل شود.

در طول ماه برای جزئیات سایر محصولات جدید ، از جمله برخی از لوازم جانبی مخصوص مو ، در طول ماه دوباره بررسی کنید. در حال حاضر ، به اسکرول ادامه دهید تا بقیه بهترین ها را ببینید محصولات جدید مراقبت از مو در ماه مه بهم می خورند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>