محصولات زیبایی روحیه ما را در حین قفل کردن تقویت می کنند

[ad_1]

در زمانی که متخصصان پزشکی نمی توانند به اندازه کافی PPE دریافت کنند ، کودکان نمی توانند به مدرسه بروند و هزاران نفر از مردم خشمگین شده و یا شغل خود را از دست داده اند ، محصولات زیبایی در لیست مواردی که باید تمرکز کنیم وجود ندارد. یا نگران بودن گفته می شود ، در این زمان عجیب و ترسناک – جایی که هیچ چیز طبیعی به نظر نمی رسد و همه چیز از لرزش خارج می شود – محصولات آرایشی می توانند تسکین دهند و یا فرم کوتاهی از فرار را ارائه دهند.

مدتهاست که مردم برای بهتر شدن یا ایجاد احساس طبیعی در مواقع بحرانی به محصولات زیبایی و مراقبت شخصی روی آورده اند ، پدیده ای که تحت عنوان “اثر رژ لب” شناخته می شود. فروش لوازم آرایشی و بهداشتی پس از بحران مالی سال 2008 رونق گرفت ، زمانی که مردم با وجود مشکلات اقتصادی همچنان می خواستند احساس و ظاهر خوبی داشته باشند ، در آرایش سرمایه گذاری کردند که یک لوکس مقرون به صرفه تر از لباس ، مسافرت و جواهرات بود. به همین ترتیب ، در طول جنگ جهانی دوم ، هنگامی که لوازم آرایشی بسیار کم بود (آنها اساساً موجود نبودند) و شرکت های زیبایی از تمام منابع خود برای تهیه محصولات مراقبت شخصی برای نیروها استفاده می کردند ، زنان بریتانیایی هنوز می خواستند ظاهر فریبنده ای داشته و احساس کنند. آنها آرایش خود را سهمیه بندی می کردند تا اطمینان حاصل کنند که برای موارد خاص به اندازه کافی کافی است و وقتی تمام شد ، آنها خلاق می شوند ، و از وسایل خانگی مانند چغندر به عنوان لکه لب یا لاک مخصوص بوت به عنوان ریمل استفاده می کنند (که مورد آخر خیلی معلوم شد) ، بسیار خطرناک).

مدتهاست که مردم برای بهتر شدن یا ایجاد احساس طبیعی در مواقع بحرانی به محصولات زیبایی و مراقبت شخصی روی آورده اند ، پدیده ای که تحت عنوان “اثر رژ لب” شناخته می شود.

من و ویراستاران POPSUGAR قطعاً وقتی در اینجا در انگلیس قفل شده بودیم ، رژ لب را تجربه کردیم و برای تقویت روحیه ما به سراغ محصولات موجود در کابینت های دارویی و کیسه های آرایش رفتیم و سعی می کنیم برای نیم دقیقه “طبیعی” باشیم. حتی در حالی که چندین هفته آینده (یا ماهها کار در خانه را ادامه می دهیم) ، ما هنوز صبح عطر مورد علاقه خود را اسپری می کنیم یا قبل از نشستن روی میز کار / میز آشپزخانه ، ابروهای خود را مسواک می زنیم و همه ما با ماسک های پا (بله ، آنها وجود دارند!) ، ماساژ صورت یا جلسات میکرونیدلینگ قبل از خواب کمی به خودمان می پردازیم.

به عنوان ویراستار ، ما می دانیم که چقدر خوش شانس هستیم که برخی از این محصولات زیبایی را در اختیار داریم ، اما برای تجربه جلوه رژ لب ، شما حتی نیازی به محصول ندارید. می توانید برای خود حمام آب گرم بگیرید ، از شریک زندگی یا همسفر خود (اگر این کار ناخوشایند نیست ، ماساژ گردن) بخواهید یا ماسک DIY مو را در آشپزخانه خود شلاق بزنید.

شما فقط می توانید با تمیز کردن کیف آرایش خود ، اثر رژ لب را تجربه کنید. بسیاری از موارد زیبایی که ما در اینجا برجسته می کنیم مواردی است که ویراستاران ما مدتی در اختیار داشته ایم ، وسایل آرایش و مراقبت از پوست که اکنون یا بیش از هر زمان دیگری از آنها استفاده می کنیم یا برای اولین بار در ماه های گذشته آنها را خراب می کنیم. این لیست به این دلیل نیست که شما کیف پول خود را باز کنید بلکه به شما الهام می دهد که چگونه می توانید کمی فرار از زیبایی را خودتان تجربه کنید. این می تواند به سادگی استفاده از رژ لب و ریمل مژه و ابرو قبل از شام باشد – لطفا فقط کف لاک را نگه دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>