محصولات مراقبت از مو برای ساخت باند: کدام یک هستند و آیا واقعاً م Workثر هستند؟

[ad_1]

ترمیم باند ساختمان باند. نگهداری اوراق قرضه. شما بدون شک یکی از این اصطلاحات را در آرایشگاه خود ، در رسانه ها و شاید حتی از خرده فروش مورد علاقه خود برای مراقبت از مو شنیده اید. تا سالهای اخیر ، شما فقط می توانستید به این دسته از محصولات فوق العاده جبران کننده مراقبت از مو در سالن ها یا در حین خدمت با یک متخصص مجاز دسترسی داشته باشید. با این حال ، مارک های حرفه ای و مصرف کننده محصولات گسترده ای را برای خرید در خانه می توانید در فروشگاه ها یا به صورت آنلاین خریداری کنید.

این دسته از محصولات – که می تواند شامل شامپوها ، نرم کننده ها ، ماسک های مو ، روغن ها و کرم های حالت دهنده باشد – به نظر می رسد یک فروشگاه یکسان برای موهای آسیب دیده ، خشک و یا شکننده است (حتی بیشتر بنابراین نسبت به محصولاتی با ترکیبات پروتئین مانند کراتین). اما مانند هرچیزی که درست بودن آن خیلی خوب به نظر برسد ، در گروه تعمیر اوراق قرضه چند سوال پیش می آید: آیا واقعاً جواب می دهد؟ همچنین ، چگونه کار می کند؟ چه کسی می تواند از آن استفاده کند و چه کسی باید استفاده از آن؟ در زیر ، تمام این س questionsالات پاسخ داده شده توسط کارشناسان را مشاهده کنید.

محصولات ترمیم اوراق قرضه چیست؟

موهای شما به طور طبیعی از یک دسته پیوند شیمیایی خیلی کوچک برای چشم دیدن تشکیل شده است. محصولات ترمیم کننده پیوند به منظور کمک به رفع آنها و بهبود سلامت مو با استفاده از شیمی مشابه است.

به گفته Colissa Nole ، رنگ آمیزی مستقر در میسوری ، به طور خاص تر ، سازندگان پیوند برای هدف قرار دادن سه نوع پیوند شیمیایی مختلف که به طور طبیعی در مو وجود دارد ، ایجاد شدند. وی توضیح می دهد: “دی سولفید ، قوی ترین پیوند ، زنجیره پروتئین شما را تثبیت می کند” و افزود که زنجیره های پروتئینی به سلامت و انعطاف پذیری کلی مو کمک می کنند.

دومین زنجیره فرماندهی پیوندها ، پیوندهای هیدروژنی هستند ، که “مسئول مقاومت موهای شما در برابر عناصر خارجی مانند آب و گرما و نگه داشتن بافت و شکل موهای شما هستند.”

Olaplex شماره 3 نرم کننده مو در زمینه سفید

Olaplex شماره 3 نرم کننده مو

درمان ترکیبی Redken Acidic Perfecting در زمینه سفید

درمان ترکیبی Redken Acidic Perfecting

پیوندهای نمکی ضعیف ترین نوع از این سه مورد هستند. وقتی مو خیلی قلیایی یا اسیدی است ، آنها می شکنند. نول می گوید: محصولات ترمیم کننده پیوند اغلب با در نظر گرفتن سطح pH ساخته می شوند تا پیوندهای نمکی را تقویت کرده و به سلامت مو کمک کنند. شیمیدان لوازم آرایشی Ginger King و Ron Robinson شیمی دان و بنیانگذار BeautyStat موافق هستند.

خوب ، اما آنها چگونه کار می کنند؟

به گفته کینگ و رابینسون ، ایجاد اوراق قرضه فقط یک اصطلاح بازاریابی نیست. هنوز هم ، کارآیی محصولات ساخت پیوند به میزان ترکیبات تشکیل دهنده هر محصول برمی گردد ، بنابراین سازندگان اوراق قرضه فقط باید با دقت از بین کاربر به کاربر دیگر انتخاب شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>