محصولات مراقبت از پوست HoliFrog که آکنه را متوقف می کند

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

به عنوان یک نویسنده زیبایی ، سرویس بهداشتی من (و ، بیایید صادقانه بگویم ، خانه) تا حد پر از محصولات مراقبت از پوست است. و گرچه چنین مجموعه ای از رتینوئیدها ، سرم های آنتی اکسیدان و لایه بردارها به سختی ممکن است شما را به این باور برساند که من در حل همه شرایط پوستی ، اشتباهات ، طرفدار هستم ، اما متاسفانه چنین نیست. نویسنده زیبایی یا نه ، من انسان هستم – نیازی به گفتن نیست ، کسی با پوستی فوق العاده حساس ، واکنش پذیر و فوق العاده که نیاز به نگه داشتن یک کشتی تنگ هنگام روال مراقبت از پوست دارم. یعنی من فقط وقتی محصولات جدید را تعویض می کنم کاملا ضروری است (یا وقتی مارکی که من آن را می شناسم ، دوست دارم و به آن اعتماد دارم چیز جدیدی ارائه می دهد).

بنابراین هنگامی که مارک پایدار مراقبت از پوست HoliFrog از مارس 2020 ، Como Popp-E Renewal Scrubby Wash (آن را بخرید ، 40 دلار ، dermstore.com ، amazon.com) راه اندازی کرد ، هیچ سوالی وجود نداشت: من داشته است آن را امتحان کنید چرا به HoliFrog با پوست خوشحال کننده اعتماد کردم؟ این برند بر اساس ایده “مراقبت از پوست وضعیتی” ساخته شده است – این که پوست شما بسته به شرایط مناسب تغییر می کند (یعنی آب و هوا ، سن ، استرس) ، بنابراین باید طبق روال معمول خود را تنظیم کنید. و ، با توجه به اینکه پوست من هرگز احساس نکرده بود که بیش از آن لحظه “وضعیت” بیشتری را تجربه کرده است – و در تمام شیوع بیماری – HoliFrog فقط نجات دهنده مراقبت از پوست بود که به آن نیاز داشتم.

به هر حال ، به مارس 2020 بازگشت: زندگی همانطور که می دانیم تازه خراب شده بود (سلام ، COVID) و من به خاطر کمی TLC ناامید شدم ، که همانطور که سریع فهمیدم ، جدیدترین فرمول HoliFrog ارائه داد. اسکراب ملایم که به لطف رنگ قرمز و بوی خاکی آن یادآور مارینارای خوشمزه (بله ، سس) است ، به من پوسته تازه ای داد. و سپس هر شب یا هر شب سوم (بسته به احساس پوست من) می خواهم از HoliFrog’s Kissimmee Vitamin F Therapy Balmy Wash (خرید آن ، 42 دلار ، dermstore.com ، amazon.com) برای تسکین پوست من (و TBH ، ذهن) حتی بیشتر با قوام مرطوب مانند غنی آن. این مواد تمیز کننده با هم باعث شدند پوست من از نظر تغذیه ، رطوبت و محافظت احساس شود – چیزی که من در طی هرج و مرج ناشناخته بیماری همه گیر مشتاق آن بودم.

چند ماه بسیار طولانی و ماسک پوش به ماه ژوئن سریع جلو بروید و پوست من خواستار ماه های بیشتری شد. این به این دلیل است که برای اولین بار در زندگی ام یاد گرفتم که به طور مرتب شروع به کار می کنم. من فقط در مورد یک جوش در اینجا یا آنجا صحبت نمی کنم – که من می توانم از عهده آن برآیم ، خصوصاً از آنجایی که من هر ماه از اولین ورود عمه فلو در سن 12 سالگی ، یک کیست بر روی چانه ام داشته ام. اما چانه ای پر از خوشه های بی پایان برجستگی های ریز و کوچک با جوش های سر سفید حتی کوچکتر که باعث می شود پوست من همیشه عصبانی و ملتهب شود؟ من در یک دنیای کاملا جدید بودم.

و متاسفانه ، من تنها سرنشین نیستم. در عوض ، این سرزمین ماسکنه است ، جایی که هر فرد ماسک پوش – به ویژه کسانی که پوست چرب یا حساس دارند – عملاً مجبور به شیوع بیش از هر زمان دیگری است. به طور جدی. Maskne از زمان بروز همه گیر شدن به چنین چیزی تبدیل شده است نیویورک تایمز Yale Medicine آن را “آکنه جدید” دانست و یک راهنمای پنج مرحله ای برای استراحت (امیدوارم) منتشر کرد و ستاره هایی از درو باریمور تا کریسی تیگن تجربیات خود را با آن در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

و با این وجود ، با تمام اطلاعات مربوط به این نوع آکنه ناشی از همه گیری و همه نکاتی در مورد چگونگی ممانعت از شکستن آن ، هیچ کاری برای من مفید نبود. من سعی کردم مواد شوینده را عوض کنم ، ماسکهای قابل استفاده مجدد را برای موارد یکبار مصرف عوض کنم ، اسپری صورت بدون آرایش ، اسپری صورت فندق جادوگر ، با استفاده از سرم های اسید گلیکولیک ، لیست ادامه دارد – و هنوز هم آکنه های چانه ای من باقی مانده است. در همین حال ، من به لایه برداری با اسکرابی واش ادامه دادم و با Balmy Wash پیگیری کردم و در حالی که این دو نفر به بازگشت چانه قرمز روشن من به زیر رنگ صورتی مایل به صورتی طبیعی کمک کرد اندکی کاهش موفقیت های انجام شده ، ماه ها درمان ناموفق من را برای یافتن یک راه حل مصمم تر کرد.

تلاش های درمانی بیشتری نیز انجام شد ، از جمله تعدادی از سرم های مختلف و مرطوب کننده های سبک وزن که برای رفع پوست مستعد از شکستگی بدون وزن دادن به آن فرموله شده اند. من چند محصول را پیدا کردم که اینجا و آنجا دوست داشتم ، اما هیچ کدام به اندازه کافی جوش های کوچک ماسک من را متوقف نکرد ، که هرچه بیشتر نقاب می کشیدم تبدیل به بثورات سر سفید سفید می شد. تنها چیزی که انجام داد کار کردن؟ اجتناب از هر چیزی که نیاز به ماسک داشته باشد ، که به معنای ماندن در خانه و منزوی 24 ساعته 7 روز است. این کاملاً واضح است که راهی برای زندگی نبوده و نیست ، بنابراین من همچنان درمورد پاسخهای ناخوشایند مربوط به رنگ همه گیر بیماری های همه گیر خود ادامه دادم.

خوشبختانه ، در پاییز ، افراد مهربان در HoliFrog – که ، BTW ، بخشی از درآمد خود را به Land Trust Alliance اهدا می کنند – دعاهای من را شنیدند (یا به همین ترتیب من به خودم می گویم) و آنتی اکسیدان گالیل Dewy Drop خود را آزاد کردند (خرید آن ، 52 دلار ، dermstore.com) – یک سرم مرطوب کننده و مرطوب کننده طراحی شده برای تحویل پوستی زیبا و زیبا – به دنبال آن Halo AHA BHA Evening Serum ژانویه 2021 (خرید آن ، 58 دلار ، dermstore.com). در حالی که من طی چند هفته در مراقبت از پوست عصر خود فقط از این سرم ها به طور هماهنگ استفاده کرده ام ، اما نتایج الهام بخش است. اکنون پوست من از پیشانی تا چانه بسیار درخشان تر به نظر می رسد ، جایی که شکستگی های کمتری نیز در آن وجود دارد. مطمئناً ، من هنوز جوشهای مزاحم دارم ، اما خوشه های ریز و عصبانی لکه های قرمز و برجستگی های پر از یوغ وجود دارد که در طول یک سال گذشته آنها را ماسک شناختم. و برای آن ، من سپاسگزارم

در حال حاضر ، همانطور که من عاشق یک داستان تغییر شکل ظاهری جادویی هستم ، وقتی دلیل این نتایج وجود دارد ، آن را حتی بیشتر دوست دارم. به همین دلیل ، من با متخصص زیبایی پوست ، میشل گرین ، دکتر ، گفتگو کردم تا ایده بهتری پیدا کنم که چرا این چهار محصول برای پوست من چیزی کم نیستند.

برای شروع کار ، دکتر گرین به اشتراک گذاشت که پاک کننده های HoliFrog به لطف ترکیبات غنی از آنتی اکسیدان ، ویتامین و اسیدهای چرب ، برای پوست صورت من معجزه می کنند (و هستند). وی توضیح می دهد که اسکرابی واش دارای ویتامین E و روغن گل محمدی است که به گردش سلول کمک می کند ، سد پوست را تقویت می کند و از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند. Balmy Wash حاوی اسید لینولئیک ، روغن پاپایا ، روغن جوجوبا و امگاس 3 و 6 است که به گفته دکتر گرین با هم همکاری می کنند تا گردش سلول را نیز بهبود بخشند ، التهاب را کاهش دهند ، به پوست کمک کنند رطوبت را حفظ کند و در نهایت باعث تقویت بافت و تن صدا شود. .

به گفته دکتر گرین ، وقتی صحبت از سرم های شبانه محبوب من می شود – که من بدنبال پاکسازی روزانه HoliFrog استفاده می کنم – همه چیز در مورد چند ماده اساسی است. ابتدا بالا: اسید آزلائیک ، که به پوست کمک می کند تا سریعتر تجدید شود و منجر به تشکیل جوش کمتر شود. همچنین اسکوالن برای آبرسانی و اسیدهای آرام و آلفا و بتا هیدروکسی برای از بین بردن سلول های مرده پوست و ایجاد تعادل در تولید روغن وجود دارد تا جای شما را برای داشتن رنگ و صورت روشن تر فراهم کند.

درمورد اینکه چرا در وهله اول دقیقاً پوست من از بین رفته است؟ من اشتباه نکردم: این به دلیل استفاده از ماسک است که می تواند باعث ایجاد ماسک یا به اصطلاح پزشکی رسمی ، آکنه مکانیک شود. وی توضیح می دهد: “به دلیل COVID-19 همه از نوعی ماسك صورت یا پوشش صورت استفاده می كنند و اصطكاك این ماسك های مختلف صورت باعث افزایش شراره های آكنه در سراسر جهان می شود.” “اگر قبلا از مشکلات پوستی رنج می برید ، اضافه کردن ماسک صورت به مدت چند ساعت در روز مطمئناً مشکلات صورت شما را تشدید می کند.” (مرتبط: این ماسک صورت ابریشمی که توسط Celeb تایید شده است ، پوست شما را از Maskne نجات می دهد)

بنابراین ، اگر در آینه به خاطر آنچه روی پوست شما رخ داده است ، نگاه می کردید ، از شما می خواهم که فراتر از ماسک فکر کنید (زیرا پوشیدن غیرقابل مذاکره است) و استفاده از مارک پایدار پوست را نیز در نظر بگیرید – به هر حال ، فرمول های HoliFrog maskne من را برای همیشه تبعید کرد. افتخار نویسنده زیبایی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>