محصولات مورد علاقه ویرایشگران Allure Beauty در جولای 2021 – نظرات

[ad_1]

در جذابیت ، ما هر روز غرق در جدیدترین و بزرگترین پیشنهادات زیبایی می شویم. بیشتر آن هیجان انگیز است ، برخی گیج کننده است ، و گاهی اوقات بسیار طاقت فرسا می شود ، به ویژه اکنون که خانه های ما به دفتر ما تبدیل شده است. افسوس که بار ویرایشگر زیبایی بر دوش آن است.

وقتی ما واقعا مانند چیزی ، می توانید اطمینان داشته باشید که نظر ما از بررسی آن در برابر همه چیزهایی که قبلاً دیده ایم ، از جمله موارد مورد علاقه قدیمی ما ، ناشی شده است. (ما حتی نامه هایی عاشقانه برای برخی از محصولات مورد علاقه خود نوشته ایم.) اما ما همیشه در جستجوی – و به اشتراک گذاری – موارد مورد علاقه جدید هستیم. این یک زمین بازی بزرگ زیبایی است ، بنابراین ما با خوشحالی کارهای کثیف را انجام می دهیم تا همه چیز را زیر نور خورشید آزمایش کنیم. و کرم د لا کرم اغلب در آزمایشات بهترین زیبایی ما فارغ التحصیل می شوند.

اما بگذارید فعلاً به زمان حال پایبند باشیم. هر هفته، جذابیت سردبیران محصولات جدید مو ، آرایش و مراقبت از پوست را انتخاب می کنند که ما در حال حاضر به آن علاقه داریم. تلاش برای محدود کردن موارد مورد علاقه ما فقط به یک یا دو محصول دشوار است ، اما ما موفق می شویم. بررسی کنید که ویراستاران ما در حال حاضر از چه چیزی به اندازه کافی دریافت نمی کنند.

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>