محصولات و محصولات زیبایی زارا

[ad_1]

Zara فصل به فصل مقصد مد ما برای قطعات شیک و مرسوم ، مد روز بوده است ، خواه لباسهای زیبا باشد یا لباسهای خیره کننده. با این حال ، زارا ممکن است با اولین استفاده از محصولات آرایشی جسورانه و رنگی ، مقصد زیبایی جدید ما نیز باشد. مجموعه زیبایی زارا که از 12 ماه مه راه اندازی شده است ، هدف آن تجلیل از فردیت است که هر کسی – صرف نظر از جنس ، سن ، رنگ پوست یا سبک شخصی – می تواند از هر محصول به دلخواه خود استفاده کند. چه شما بازیگوش و لوس باشید ، جسور و خلاق ، یا بی انتها و ساده لاغر باشید ، چیزی برای همه وجود دارد.

مجموعه زیبایی جدید زارا شامل محصولات لب ، چشم ، صورت و ناخن است. این فرمول ها و رنگدانه های تمیز با بسته بندی براق ، مدرن و مورب با الهام از “Z” دارد. بهترین قسمت؟ بیشتر مجموعه قابل شارژ است. خرده فروش در حال حاضر مجموعه ای از رایحه ها را دست کم گرفته است – زمان آن است که به مواد آرایشی رنگی آغشته شود. نگاهی به تک تک محصولات پیش رو بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>