محصولات Eucerin Editor برای مراقبت از پوست و بدن در زمستان

[ad_1]

من شخصاً از فصل زمستان لذت می برم. من عاشق برف هستم ، من هوای سرد را دوست دارم ، من عاشق جامپرهای پشمی دنج هستم که می توانند به راحتی لباس خواب شوند. تنها چیزی که دوستش ندارم: از بین رفتن پوست تابستانی درخشان ، سالم و کاملاً لطیف من. وقتی نوامبر به اطراف می پیچد ، پوست تابستان من با جوش های خارش دار و خشکی کلی جایگزین می شود که باعث می شود من 10 سال از سنم پیرتر به نظر برسم. این مشکل شخصی من را به تلاش برای ساختن یک کار عادی زمستانی خنثی سوق داد که پوست خشک من را خیلی راحت کند ، و این ممکن است اولویت من برای درخشش اواسط ژوئیه را براندازد. به عنوان قهرمان داستان خودم ، می توانم بگویم که این تلاش موفقیت آمیز بود – و Holy Grail من بسیار بهتر از یک جام فلزی است.

پس از ماه ها آزمایش و عدم موفقیت ، روال عادی ایجاد کرده ام که شامل 9 ابزار و محصولی است که بدون آن پوست خشکم از بین می رود. از مواد شستشوی بدن برای تقویت رطوبت گرفته تا دستمال لایه بردار ، این مواد ضروری بهترین دفاع من در برابر پوست زمستانی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>