مداد تعریف کننده ابرو Maybelline Total Temptation بهترین فروش مداد ابرو آمازون است

[ad_1]

محصولات این داستان به طور مستقل انتخاب می شوند و از نظر ویراستاری ارائه می شوند. اگر با استفاده از این پیوندها خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

آن را بخر! مداد تعریف کننده ابرو Maybelline New York Total Temptation ابرو ، 5.97 دلار (مبدا 6.99 دلار) amazon.com

مارک تجاری آن را بر روی انتخاب رنگ میخ کوبید ، با صدها خریدار که چهار سایه مداد را به طرز معجزه آسایی با رنگ آمیزی خود در جایی که سایر محصولات غیر طبیعی به نظر می رسند ، توری می کنند. موی سرخ که خود را به عنوان “پسر عموی کاسپر” توصیف می کند ، خود را عاشق لحن بلوند می داند ، و بیش از 30 نظر دیگر از موی سرخ موها تایید می کند که هیچ پوچ نیست – بلوند “کاملا خنثی” است که با هر رنگ مو مطابقت دارد. در انتهای دیگر طیف ، خریداران با موهای قهوه ای تیره و سیاه رنگ “قهوه ای تیره و عمیق” قهوه ای تیره را دوست دارند که باعث می شود ابروهای پراکنده در چند ثانیه “حرفه ای” به نظر برسند (حتی اگر “وحشی” داشته باشید) کودک نوپا “مانند این بازبین در حال اجرا است).

گیلاس از بالا؟ به گفته خریداران ، این حتی بهترین مداد ابرو لوکس را دارد و با کسری از هزینه در دسترس است. این قیمت معمولاً 7 دلار است اما آمازون در حال حاضر 15 درصد تخفیف با 6 دلار ارائه می دهد. در ازای این مبلغ ، این یک خرید ضروری است – یا به گفته برخی خریداران ، چهار مورد ضروری است تا مداد “Goldilocks just-right” تمام نشود. به گفته یک نفر ، “شاید دلیلی وجود داشته باشد که مایبلین 115 سال زنده مانده و رشد کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>