مدال ربکا آندره برزیلی در ژیمناستیک زنان

[ad_1]

تاریخ چندین بار در فینال همه جانبه زنان در المپیک 2021 توکیو ثبت شد و ربکا آندراد تکه ای از آن را برای خود گرفت. آندراد اولین مدال المپیک برزیل در ژیمناستیک زنان را کسب کرد و این مدال بزرگ بود: نقره در همه جا!

آندره دومین انتخاب کننده برتر در این مسابقات بود و پس از دو چرخش در فینال ، برتری را در اختیار داشت ، تا حدی به دلیل داشتن یک طاق با قدرت بالا و فرود ، که 15.300 امتیاز عالی کسب کرد. سونیسا لی آمریکایی طلا را به خانه برد ، اما روتین قدرتمند آندراد به او کمک کرد تا از آنجلینا ملنیکووا از کمیته المپیک روسیه پیشی بگیرد تا مطمئن شود اولین مدال برزیل در ژیمناستیک زنان نقره است.

تاریخ اخیر او این شاهکار را شگفت انگیزتر می کند. آندره با مصدومیت ACL دست و پنجه نرم می کند و در پنج سال گذشته سه عمل جراحی روی زانو انجام داده است تا اینکه در مسابقات پان آمریکن در ماه ژوئن راهی توکیو شود. او سرانجام در فرم عالی قرار گرفت تا به جهانیان نشان دهد که چه کاری می تواند انجام دهد و نتایج گویای این امر است: با امتیاز نهایی 57.298 ، آندراد تنها 0.135 از طلا فاصله داشت. در سال 2016 ، برای مقایسه ، وی یازدهمین مکان را در سراسر جهان کسب کرد.

آندراد پس از مسابقات توکیو گفت: “من تمام تلاشم را کردم و به نتیجه آن بسیار افتخار می کنم.” “برای من مهم نبود که طلا ، نقره یا برنز باشد یا مدال نگیرم. فکر می کنم عملکرد فوق العاده ای داشتم و از این بابت بسیار سپاسگزارم.”

پیش رو ، عکسهای بیشتری از روز تاریخی Andrade در توکیو را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>