مدلهای Kate Moss برای مجموعه Skims کیم کارداشیان

[ad_1]

تابستان 2021 به نظر می رسد لحظه ای تعیین کننده برای برند صمیمی و لباس راحتی کیم کیم کارداشیان ، Skims باشد. تنها چند هفته پس از اعلام رسمی بودن لباس های راحتی و لباس خواب برای زنان رقبای المپیک و پارالمپیک تیم USA ، این نام تجاری با اعلامیه دیگری بازگشته است: کیت ماس ​​چهره جدید Skims خواهد بود. این سوپرمدل و آیکون مد در یک کمپین تبلیغاتی Skims بازی می کنند که از 15 ژوئیه آغاز می شود.

کیم ابتدا با انتشار عکسی از کیت که این لباس را پوشیده است ، این خبر را در توییتر اعلام کرد یک دستبند و لباس زیر Skims سفید. او این تصویر را عنوان کرد: “من اولین بار با کیت در سال 2014 از طریق ریکاردو تیسسی ملاقات کردم و بلافاصله تحت تأثیر شوخ طبعانه و بی ادب ، زیبایی اصیل و کلاسیک او قرار گرفتم – ما از آن زمان با هم دوست بوده ایم!” سپس ، او ارسال کرد یک عکس بدون لباس از کیت که شلوار چسبان مشکی پوشیده است از خط با عنوان: “او نماد مد است ، که کل سبک را تعریف می کند و من افتخار می کنم که تابستان امسال او را به عنوان چهره جدیدSKIMS معرفی کنم!”

برای دیدن تصاویر مبارزات پیش رو ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>