مدل موی وارونه باب اما کورین مانند لئو دهه 90 به نظر می رسد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 24 ژوئیه: اما کورین در مراسم اکران سریال Epix حضور دارد منبع تصویر: گتی / آلبرتو E. رودریگز

اما کورین تصمیم گرفت برای فصل جوایز 2021 الهام گرفته از دلسوزان دهه 90 را بدست آورد و آن را بخشی از تصویر دائمی خود کند – و اگر فکر می کردید او قبلاً باحال به نظر می رسید ، سبک جدید او را دریافت کنید. روز چهارشنبه ، تاج ستاره قبل از نشان دادن نتیجه نهایی – یک باب وارونه – یک سری عکس در اینستاگرام استورها منتشر کرده است که در آن تغییر عکس داده شده است.

در عکس اول ، کورین فویل هایی در موهای خود دارد. در مرحله دوم ، او داشت لقمه ای برای خوردن غذا در حالی که رنگ آن پردازش می شد ، گرفت. در عکس سوم و چهارم ، ظاهر نهایی مشخص شد. دانیل مارتین و رییس الكساندر ، آرایشگر مو ، قبل از آنكه برش تازه ، تیز و اصلاح قسمت زیرین موهایش را بدهد ، موهای كورین را به رنگ بلوند روشن روشن كرد. اکنون ، با پایین موهایش کوتاه و بالا بلند ، می توانید تضاد بین رنگ موهای بلوند و قهوه ای تیره او را ببینید.

در مصاحبه با Vanity Fair در اوایل سال جاری ، مارین گفت: “شش ماه گذشته همه چیز در مورد پسران است. او می خواهد لئوناردو دی کاپریو شود ، یا می خواهد برد پیت شود ، یا می خواهد دیوید بکام شود – به طور کلی آن تأثیرات قوی مرد از دهه 90 است. ” او قطعاً آن را بیرون کشید – در نگاه اول ، فکر کردیم که به عکس دی کاپریو مربوط به دهه 90 نگاه می کنیم.

تغییر شکل موی کورین را در آینده ببینید.

منبع تصویر: کاربر اینستاگرام emmalouisecorrin

منبع تصویر: کاربر اینستاگرام emmalouisecorrin

منبع تصویر: کاربر اینستاگرام emmalouisecorrin

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>