مدل موی پوفی Iconic 2000s آماده بازگشت است

[ad_1]

من اولین نفری خواهم بود که اعتراف می کنم این روزها سبک چندانی نمی پوشم. من بیشتر یک دختر پرواز آزاد یا سریع پفک هستم. اما اشتباه نکنید – این ظاهر موی برجسته یک ظاهر بود لحظه و نمی گذارم به آن تهمت زده شود! این مدل مو مرا از طریق کلیسا ، کنسرت های ایمو emo ، عکس های سالنامه و چندین تماس اجتماعی با افراد جوان در سن من مشاهده کرد. و زیبا بود! از هیچ چیز از این که موهایم را به این روش پوشیده ام پشیمان نیستم و صادقانه بگویم ، نوعی امید بازگشت دارم.

بیانسه در سال 2004 از این سبک استفاده می کند ، دقیقا چه کاری باید انجام می شد!گتی ایماژ

با توجه به اینکه اجرای آسان کار آسان است ، من نوعی شوکه شده ام که در این راه مورد استقبال قرار نگرفته است ، بگویید آن کیسه های باگت آرم کوچک طراح (من از آن متنفر بودم!) بوده اند. این یک روند ساده است ، واقعاً. همانطور که کلاریس روبنشتاین ، آرایشگر مو توصیه می کند ، فقط یک قسمت مثلثی از مو را در قسمت جلوی بالای سر خود ، مطابق با قسمت بالای ابروهای خود بگیرید. اگر می خواهید آن را با یکی بپوشید ، آن را برای یک ثانیه دور کنید و سپس روی دم اسبی خود کار کنید. مطمئن شوید که کناره های تسویه حساب شما با لعل یا ژل به سمت پایین خرد می شوند. “قفل را باز کنید [pouf] روبنشتاین می گوید: “اسپری بافتی و نزدیک ریشه را اسپری کنید.” [pouf] بخش (نزدیک تاج سر) ، و در حال حرکت به جلو ، با افزایش مقطع اینچ ، از یک برس اذیت کننده برای آزار دادن ریشه استفاده کنید. “اگر موهای شما از قبل دارای بافتی فوق العاده است ، نیازی به اذیت کردن نیست – فقط از انتهای پشتی دست انداز را کمی جلوتر ببندید و سپس وقتی در ارتفاع و شکلی است که دوست دارید آن را ببندید.

“وقتی کل قسمت از ریشه اذیت شد ، قسمت را برگردانید و بیشتر استفاده کنید [pomade]”از یک برس موی گراز برای صاف کردن موهای اطراف صورت خود استفاده کنید” بنابراین قسمت اول تمام موهای تحریک شده را می پوشاند و به نظر می رسد صیقلی به نظر برسد. “سپس برجستگی را به بقیه دم اسبی وصل کنید و با الاستیک محکم کنید. قسمت دم اسبی را اگر می خواهید بقیه موهایتان را شل بپوشید.

نگاه کنید ، تکرار این سبک بسیار آسان است – فقط همه ما باید به تنهایی متعهد شویم. در این فاصله ، منتظر می مانم ، قسمت کوچکی از موهایم را در جلو جمع می کنم و قبل از محکم کردن آنها با سنجاق ، آنها را کمی فشار می دهم.


هنوز احساس دلتنگی 2000s را دارید؟ ما آن را دریافت می کنیم:


اکنون ، تمرین تمیز باله با الهام از باله را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>